Batman: Arkham Knight dopiero w 2015 roku, bo Bruce Wayne musi się dozbroić

Batman: Arkham Knight dopiero w 2015 roku, bo Bruce Wayne musi się dozbroić

Batman: Arkham Knight dopiero w 2015 roku, bo Bruce Wayne musi się dozbroić
04.06.2014 09:50

Jak tak dalej pójdzie to wszyscy, którzy od jakiegoś czasu rozważali zakup konsoli nowej generacji, poczekają z tym jeszcze do przyszłego roku. Kolejna po Wiedźminie 3, a także kilku innych projektach, ważna dla PlayStation oraz Xboksa One (plus PC) produkcja została oto opóźniona względem pierwotnych planów. Warner Bros. ogłosiło, że Batman: Arkham Knight wcześniej niż po bożonarodzeniowym szaleństwie nie wyjdzie z jaskini.

Batman Arkham Knight -- Batmobile Battle Mode Trailer

Nie wiadomo jaki wpływ na decyzję miało chłodno odebrane przez graczy i recenzentów Arkham Origins, ale niewykluczone, że sporą i Rocksteady, które dostało na nowo w ręce ster nad Batmobilem, musi udowodnić, iż seria nie służy jedynie czysto do szybkiego robienia pieniędzy. Jeżeli o pojeździe Mrocznego rycerza już mowa to jednak on również mógł przyczynić się do przesunięcia terminu premiery. Zamieni się m.in. w istny czołg.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeżeli komuś zapowiedź czterokołowego bolidu, służącego się do poruszania po Gotham, nie dała wyobrażenia wielkości otwartego miasta, jak również rodzaju niebezpieczeństw, które w nim na Batmana czyhają, to ujawniony właśnie tryb bojowy auta na pewno da nieco do myślenia. W swej pancernej formie dysponuje on ogromnych rozmiarów działkiem kinetycznym, jak też takim typu Vulcan (do szatkowania opancerzonych celów naziemnych i powietrznych), plus wyrzutnią naprowadzanych laserowo rakiet. Zapanować nad tłumami bandytów pomoże działo ogłuszające.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poza nowym Batmanem oraz Dzikim Gonem z naszym wiedźminem Geraltem, warto przypomnieć, czemu rok 2015 będzie niezwykle emocjonujący. Rodzimy Techland przesunął na ten termin swoje projekty Dying Light oraz Hellraid. Ubisoft dopiero wtedy zaatakuje z niezwykle obiecująco zapowiadającym się Tom Clancy's: The Division. Dostaniemy też między innymi Homefront: The Revolution ojców Crysisa, Halo 5: Guardians czy Mortal Kombat X. Nadchodzące E3 do tej puli dorzuci kolejne produkcje.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)