Blogerzy o sprzęcie Samsunga

Redakcja

25.03.2013 17:14, aktual.: 25.03.2013 21:59

Dziś zainaugurowaliśmy akcję testów sprzętu Intela. Warto przy tej okazji przypomnieć, że od pewnego czasu kilkunastu blogerów intensywnie testuje także urządzenia Samsunga.

Przypomnijmy, że pomysł tych testów wykrystalizował się podczas ostatniego HotZlotu. Wspólnie z Samsungiem postanowiliśmy oddać sprzęt w ręce naszej społeczności. Testy w redakcyjnym labie, jak wnikliwe by nie były, są jednak zwykle ograniczone czasowo. Przez to niełatwo uchwycić niuanse, które często najbardziej wpływają na jakość i komfort codziennego użytkowania. Co innego, gdy sprzęt używa się pół roku — wówczas można pozwolić sobie na to, by rzeczywiście ocenić go w praktyce. Wspólnie z firmą Samsung spośród chętnych blogerów wytypowaliśmy więc tych, którzy pod koniec ubiegłego roku otrzymali zestawy rozmaitego sprzętu do testów. Mówimy tu o zestawach, bo do jednej osoby wędrowały zwykle 2 urządzenia — tak aby można było przetestować ich wzajemną współpracę.

Obraz

Z efektami tych społecznościowych testów można zapoznać się na naszym blogu, na specjalnym profilu Samsunga. Powstało bardzo dużo tekstów, w których Ave5, beduin75, command-dos, deepone, djfoxer, lex_iuris, lucas__, lukasamd, MaxDemage, monczkin, tfl, mordzio i The_Game i underface dzielą się swoimi wrażeniam. Wiele wpisów to przekrojowe, bardzo szczegółowe publikacje, których próżno szukać w sieci. Nam, jak dotąd, najbardziej spodobały się następujące:

Czekamy na więcej, zachęcamy do czytania i komentowania! Dla najbardziej aktywnych będziemy mieli kilka niespodzianek :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)