r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

coconutBattery 3.6.4

Strona główna Mac Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

coconutBattery to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja kontrolująca stan akumulatora komputera.

Aplikacja informuje o obecnej i oryginalnej pojemności akumulatora, stanie naładowania, liczbie dotychczasowych cykli ładowania, temperaturze i bieżącym użyciu. Dane można zapisać i porównać z wcześniejszymi wynikami w zakładce „History”, co pozwala na monitorowanie zużycia. Ponadto coconutBattery identyfikuje model, datę produkcji i numer seryjny komputera oraz zainstalowany system.

Po podłączeniu przez USB urządzenia z iOS (iPhone, iPad, iPod Touch z systemem iOS 7 lub 8) aplikacja podaje informacje na temat jego akumulatora i samego urządzenia, łącznie z użyciem pamięci i numerem telefonu.

Na stronie producenta dostępne są również wersje programu dla wcześniejszych systemów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

macOS bez informacji o pozostałym czasie pracy? Oto darmowe rozwiązanie

36
14.12.2016  •  Maciej Olanicki

Nowe MacBooki Pro dość mocno odstają od swoich poprzedników pod względem czasu pracy na baterii. Apple co prawda obiecywało w tej kwestii aż 10 godzin, jednak w praktyce wyniki okazały się rozczarowaniem. Pisaliśmy dziś o kontrowersyjnej decyzji Apple, która ma maskować te problemy – w wersji 10.12.2 macOS-a zabrakło informacji o przewidywanym czasie pracy na baterii. Nie oznacza to jednak, że musimy się z decyzjami Apple godzić bezwarunkowo. Przedstawiamy sposoby, jak nadal pozyskiwać informacje o pozostałym do wyładowania czasie. Monitor aktywności Najprostszym (ale też mocno…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.