WindowsMultimediaInne programy multimedialneCyberLink YouCam
CyberLink YouCam ikona

CyberLink YouCam9.0.1927.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink YouCam to narzędzie do manipulowania obrazem rejestrowanym za pośrednictwem kamerki internetowej. Jego niewątpliwą zaletą jest zbiór ciekawych efektów, które wykorzystać można np. podczas wideo rozmów ze znajomymi.

Program wyposażony został w zaawansowaną technologię detekcji krawędzi, dzięki której oferowane efekty są interaktywne i reagują na ruchy użytkownika przed kamerą. Poza wieloma standardowymi efektami zmiany koloru obrazu, nakładania na niego różnych obiektów i animacji czy napisów, CyberLink YouCam dysponuje także efektami np. spadających z góry liści lub płatków śniegu, które opadają i pozostają na ciele osoby przed kamerą i które mogą zostać "usunięte" odpowiednim ruchem, ale także wirtualne kapelusze, poruszające się wraz z ruchem głowy. Narzędzie pozwala również dodawać do obrazu z kamery różnego rodzaju trójwymiarowe przedmioty, reagujące na ruch lub dotyk rąk użytkownika.

Dodatkowo z poziomu CyberLink YouCam mamy możliwość tworzenia własnych awatarów z dostępnych elementów twarzy i akcesoriów, nagrywania krótkich filmików oraz ich publikacji w serwisach Facebook lub YouTube. Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze obecnie kamery internetowe, wspiera formaty wideo (MJPEG, YUY2 i H.264 *) oraz współpracuje z komunikatorami Windows Live Messenger, Skype, Yahoo Messenger i AOL Instant Messenger. Tworzone przy jego użyciu fotografie i klipy wideo zapisywane mogą być w rozdzielczości Full HD, tj. 1920 x 1080 pikseli. Wśród obsługiwanych formatów zapisu znalazły się AVI, JPG, BMP oraz PNG.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Na wyjściowy obraz dodatkowo nakładany jest niewielki znak wodny z nazwą programu.
  • Pobierania programu odbywa się za pośrednictwem specjalnego menadżera, który po uruchomienia zapisuje na dysku komputera plik instalacyjny CyberLink YouCam.
  • Dodatkowe efekty dla programy CyberLink YouCam pobrać można bezpłatnie z serwisu DirectorZone(http://directorzone.cyberlink.com/youcam/).
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.99 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań163 380
Data aktualizacji30 lip 2020
Rozmiar pliku389.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CyberLink YouCam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)