Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona głównaCzytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
14.06.2015 21:18
Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
bDUBKieu
350137748788766153

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy minionego tygodnia. Znalazły się wśród nich testy sprzętu, ciekawe felietony i porady dotyczące oprogramowania.

bDUBKidN

Zaczynamy od recenzji bezprzewodowego głośnika Sony BSP10, który łączy się ze źródłami dźwięku wykorzystując technologię bluetooth. Warto przyjrzeć się także chińskiej kamerce sportowej Flash X, która jest mocno inspirowana produktami GoPro. Czy poza wyglądem coś jeszcze łączy ją z droższym odpowiednikiem? Z okołosprzętowych wpisów możemy polecić także rzut okiem na Android Lollipop działający na telefonie Xperia Z i kolejną odsłonę relacji poświęconej Gimliemu - terenowemu robotowi inspekcyjnemu. Na naszych blogach nie mogło zabraknąć także ciekawych felietonów. Znalazło się coś o kablach, specjalistach ds. teleinformatycznych, Pani Krysi z księgowości i dozwolonym użyciu.

Flash X - prawie jak GoPro
Flash X - prawie jak GoPro

Na koniec proponujemy coś dla komputerowych entuzjastów - modowanie gry Worms i zestawienie nowinek z najnowszych, testowych kompilacji Windows 10. Pasjonaci programowania mogą zaś poczytać o Libgreattao, języku OpenEdge ABL/Progress 4GL i tworzeniu instalatora w C. Zapraszamy do lektury!

350137748789093833
Udostępnij:
bDUBKieL