Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
31.10.2016 11:38
Obraz

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najważniejsze wpisy naszych użytkowników z ostatnich dni. O czym pisali blogerzy dobrychprogramów?

Zacznijmy od wyników finansowych Apple. Amerykański gigant miał wyjątkowo słaby kwartał i przez trzy miesiące zarobił na czysto jedynie 9 miliardów dolarów. Większość tych środków Apple jak zwykle odłoży. Warto przytoczyć, że już teraz korporacja ma na swoich kontach imponujące 237 miliardów dolarów. Może je wydać między innymi na zaprojektowanie własnego procesora do komputerów przenośnych, o czym wspomina we swoim wpisie macminik. Tymczasem w obozie Microsoftu cały czas trwają prace nad udoskonaleniem Windows 10, czego owocem są kolejne kompilacje testowe. Nowości mają zawitać także do języka C#, a konkretnie do 7 wersji obsługiwanej przez Visual Studio 15 Preview 5.

Obraz

Polecamy Wam także tekst użytkownika Shaki81 opisujący wybrane polskie kanały YouTube i publikację opisującą wykonywanie obliczeń BOINC na kartach graficznych. Osoby lubiące czytać o inwigilacji na pewno z ochotą zapoznają się z informacjami zebranymi przez karol221-10 w artykule Czy w dzisiejszym świecie istnieje prywatność?. Mamy także kilka wpisów sprzętowych, rzut oka na klawiaturę i słuchawki HyperX, test dysku Adata Premier Pro SP920 i fotela dla graczy Genesis SX77. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)