Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski

27.11.2016 23:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz

Czas podsumować najciekawsze wpisy minionego tygodnia. Nasi użytkownicy jak zwykle nie zawiedli i opublikowali na swoich blogach wiele interesujących tekstów.

Tym razem zaczynamy od wpisów historycznych, a dokładnie od publikacji macminika poświęconej komputerowi Karpińskiego. Znajdziemy także ciekawy opis komputera Psion MC 400, który w roku 1989 był szczytowym osiągnięciem techniki. Przeskoczmy kilka lat do przodu. W roku 1993 interfejs CAN (sposób łączenia czujników i podzespołów w samochodach) stał się międzynarodowym standardem. Warto wiedzieć, jaka była jego specyfikacja. Obecnie opinię publiczną bardziej intrygują nowe gadżety, takie jak kamera sportowa Yi 4K Action Camera. Urządzenie to cechuje się przyzwoitą jakością i zdaniem autora może z powodzeniem konkurować z produktami marki GoPro.

Obraz

Przejdźmy do oprogramowania. Microsoft opublikował kolejną testową kompilację Windows 10, na blogach znajdziemy także nowinki wprowadzone do KDE Connect i informacje na temat migracji naszego portalowego forum na platformę Discourse. Na zakończenie odsyłamy Was do zestawienia ciekawych kanałów na YouTube, rozważań na temat udoskonalania drukarki 3D i felietonu na temat zniżek w sklepach internetowych. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)