bDZooKnF

Free Scan to PDF8.8.2.4

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Scan to PDF to bezpłatne narzędzie, z pomocą którego zeskanujemy dowolne dokumenty, a następnie zapiszemy je na lokalnym dysku twardym w postaci pliku PDF.

bDZooKnH

Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze i podczas swojego działania wykorzystuje skaner dostępny lokalnie lub za pośrednictwem sieci. Umożliwia ona przekształcanie papierowych dokumentów (np. artykułów z gazet, faktur czy zdjęć) w pliki PDF, które można następnie wygodnie i łatwo organizować lub wysyłać do znajomych za pośrednictwem Internetu.

Free Scan to PDF do poprawnego działanie nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych składników. Atutem programu jest zestaw narzędzi, dzięki którym poprawimy jakość zeskanowanych dokumentów, a także przycinać, obracać o zadany kąt itp. Narzędzie z powodzeniem wykorzystać można do konwersji plików graficznych (m.in. JPEG, GIF, PNG, TIFF itd) do formatu PDF.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Free Scan to PDF 8.8.2.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentPDFSpin
Liczba pobrań17 739
Data aktualizacji29 wrz 2019
Rozmiar pliku2.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZooKom
bDZooKoD