iFixit teraz na Androidzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Serwis iFixit jest miejscem, do którego udajemy się kiedy tylko trzeba rozłożyć jakieś urządzenie elektroniczne. Zdjęcia narządów wewnętrznych gadżetów oraz instrukcje pojawiają się tam czasami następnego dnia po premierze. Teraz można się do nich dostać błyskawicznie z każdego urządzenia z Androidem.

Aplikacja posiada bazę instrukcji naprawy komputerów i urządzeń firmy Apple, konsoli Xbox i PlayStation, laptopów, telefonów, aparatów fotograficznych, laptopów i motocykli Harley Davidson. Co tydzień do kolekcji dołączane są kolejne, które pozwolą wykonać naprawy lub po prostu zaspokoić ciekawość w dowolnym miejscu.

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Play. Autorzy zadbali o komfort korzystania z aplikacji zarówno na tabletach, jak i na telefonach.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi