r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iPhotoDraw 2.4

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iPhotoDraw to niewielkie i bezpłatne narzędzie graficzne, pozwalające dodawać do zdjęć różnego typu adnotacje. Z jego pomocą przygotujemy m.in. ciekawe elementy do prezentacji multimedialnych lub stworzymy z własnych zdjęć śmieszne komiksy, które następnie będziemy mogli opublikować w serwisach społecznościowych.

Galeria programu

Aplikacja daje nam dostęp do wielu narzędzi i funkcji, dzięki którym dodamy do zdjęć pola tekstowe, linie, dymki, proste kształty itp. Każdy z dodanych obiektów może być przez użytkownika dowolnie modyfikowany. Oferowane opcje, umożliwiają np. definiowanie rodzaju czcionki, jej kroju, koloru czy rozmiaru, manipulowanie typem linii, jak również dodawanie do zdjęć elementów graficznych oraz zarządzanie ich poziomem przeźroczystości.

iPhotoDraw wyposażony został ponadto w zestaw narzędzi przeznaczonych do edycji podstawowych parametrów obrazu, tj. jasność, kontrast, nasycenie, saturacja itp. W programie znajdziemy użyteczny efekt pikselozy, dający możliwość łatwego ukrycia na zdjęciu prywatnych danych (np. numery rejestracyjne samochodów). Do dyspozycji użytkownika oddano także funkcje tworzenia zrzutów ekranu, a także snapshotów, umożliwiających dowolne cofanie wprowadzonych zmian do wyznaczonych punktów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.