iResizer 3.0

Strona główna Mac Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program

iResizer to ciekawe narzędzie graficzne do zmiany rozmiaru zdjęć, które wyposażone zostało w inteligentny mechanizm skalowania. Umożliwia ono zmianę rozmiaru grafiki bez zniekształceń i przycinania jej zawartości.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a jego duże możliwości edycyjne zawdzięczać należy funkcji maskowania. Pozwala ona użytkownikowi definiować istotne obiekty na zdjęciu (maska w kolorze zielonym), które chcielibyśmy, aby podczas skalowania nie zostały zdeformowane lub obszary przeznaczone do usunięcia (maska w kolorze czerwonym). iResizer z powodzeniem wykorzystany może być nie tyle do zmiany rozmiaru zdjęć, co również do usuwania z nich zbędnych obiektów, zmniejszania przestrzeni pomiędzy nimi itp. Wśród obsługiwanych formatów graficznych znajdziemy JPG, JPEG, BMP, PNG, TIF oraz TIFF.

Proces przetwarzania i generowania wyjściowej grafiki uzależniony jest od ilości oraz rozmiaru obiektów na zdjęciu, które zostały przez użytkownika pokryte maską. Narzędzie pomimo swoich małych rozmiarów i ubogiej funkcjonalności w większości przypadków generuje obrazy o zadowalającej jakości. Użytkownik może skalować grafikę do dowolnych rozmiarów, a także skorzystać z automatycznych ustawień, które dostosują wysokość i szerokość grafiki do proporcji 16:9 lub 4:3.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!