Injustice: Gods Among Us na PlayStation Vita, PS4 i PC w listopadzie

Injustice: Gods Among Us na PlayStation Vita, PS4 i PC w listopadzie

07.10.2013 16:06

Injustice: Gods Among Us, bardzo dobra bijatyka odpowiedzialnego też za rozwój serii Mortal Kombat zespołu NetherRealm Studios, wkrótce pojawi się na kolejnych platformach, PC plus dwóch Sony. W wydaniu Ultimate Edition 29 listopada gra zadebiutuje w przenośnym formacie na PlayStation Vita, a także ponoć w znacznie ulepszonej oprawie graficznej na PS4. Chodzi o najpełniejszą możliwą edycję tytułu.

Obraz

Do podstawowego zestawu popularnych superbohaterów i złoczyńców, znanych z komiksów amerykańskiego wydawnictwa DC, dołączą takie postacie jak generał Zod, Batgirl, Lobo, Zatanna oraz Martian Manhunter. Dotąd w konsolowych wersjach gry były one osobno płatne. Do tego należy doliczyć przeszło 30 nowych kostiumów dla postaci, a także 60 dodatkowych misji w S.T.A.R. Labs, czyli trybie wyzwań. Injustice na PS4 podobno korzystać ma w pełni z funkcji, które oferuje system oraz pad DualShock 4.

Równocześnie na rynku powinna pojawić się wzbogacona reedycja produkcji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Nie wiadomo co z Wii U.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)