Instagram z geonaklejkami, czyli Facebook ponownie skopiował Snapa

Instagram z geonaklejkami, czyli Facebook ponownie skopiował Snapa08.03.2017 14:51
Instagram z geonaklejkami, czyli Facebook ponownie skopiował Snapa

Jakich funkcji brakuje wam w Instagramie? Prawdopodobnie nie tych wszystkich charakterystycznych dla Snapchata. Innego zdania jest Facebook, który ogłosił, że użytkownicy będą mogli korzystać z geonaklejek, znanych już wcześniej właśnie ze Snapa.

Facebook zazdroszcząc sukcesu Snpachatowi i nie mogąc znieść tego, że firma nie chciała się sprzedać, postanowił upodobnić swoje czołowe aplikacje do konkurenta. Trafiło m.in. na Instagrama, który już otrzymał Relacje, czyli kopię My Story ze Snapa. Propozycja Facebooka oferuje mniej funkcji, ale największy portal społecznościowy się nie poddaje i wprowadza kolejne ściągnięte elementy.

Do zdjęć umieszczanych w instagramowym My Story, możemy już dodawać naklejki. Teraz ta funkcjonalność zostanie rozbudowana i użytkownicy otrzymają geonaklejki, czyli naklejki nawiązujące do danego miasta. Obecnie zostały one udostępnione dla dwóch miast – Nowego Jorku i Dżakarty. Użytkownicy mogą już wybierać z kilkunastu nowych naklejek dostępnych w tych miastach.

350196444298569665

Nowe naklejki pojawiają się na górze ekranu w menu z pozostałymi naklejkami. Geonaklejki nawiązują do miast, a także wybranych dzielnic i zabytków. Facebook obiecuje, że każda z nich jest zaprojektowana, tak aby oddać klimat miejsca w którym przebywamy.

Naklejki związane z kolejnymi miastami pojawia się wkrótce. Nowa funkcja jest częścią aktualizacji podnoszącej numer wersji do 10.11 i dostępna jest w aplikacji na Androida oraz iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)