Internet Netia nie działa. Zgłoszenia z wielu miast (aktualizacja)

Internet Netia nie działa. Zgłoszenia z wielu miast (aktualizacja)

Awaria internetu Netia
Awaria internetu Netia
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
04.11.2023 10:40, aktualizacja: 04.11.2023 11:12

Trwa awaria internetu Netia, w wyniku której niektórzy klienci mają problem z dostępem do sieci. Wszystko wskazuje na to, że problemy dotyczą tylko części odbiorców internetu Netia, ale raporty o awarii spływają z wielu miast z całego kraju.

Zgodnie z informacjami z serwisu downdetector, problem z internetem Netia zaczął się wyraźnie nasilać około godziny 9:00. Zgłoszenia o awarii spływają w zasadzie z całego kraju, w tym między innymi z Warszawy, Lublina, Trójmiasta czy Krakowa. Liczba zgłoszeń nie jest wysoka - w chwili pisania niniejszego tekstu utrzymuje się na poziomie około 150 co sugeruje, że awaria dotyczy tylko wybranych odbiorców internetu Netii.

Z drugiej strony sytuacja taka utrzymuje się od ponad godziny, co wskazuje, że awaria dość długo nie została usunięta. Na tę chwilę Netia nie podaje w mediach społecznościowych dodatkowych informacji na temat usterki. Nie wiadomo więc, kiedy można spodziewać się usunięcia problemu, co z pewnością najbardziej interesuje samych odbiorców, którzy nie mają dostępu do internetu.

Trwa awaria internetu Netia
Trwa awaria internetu Netia© downdetector

Jak zawsze będziemy śledzić ten temat dalej i na bieżąco aktualizować niniejszą publikacje, gdy wyjdą na jaw nowe fakty. Klientom Netii pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na przywrócenie dostępu do internetu.

Aktualizacja, godz. 11:10

Wszystko wskazuje na to, że problemy z dostępem do internetu Netia dobiegają końca. Liczba zgłoszeń w serwisie downdetector spadła do okolic 30, z czego wnioskujemy, że awaria została usunięta, a pozostałe zgłoszenia mają charakter incydentalny.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)