Jak będę wyglądać za 20 lat? Albo na starość? Podpowie ci aplikacja

Jak będę wyglądać za 20 lat? Albo na starość? Podpowie ci aplikacja

Jak będę wyglądać za 20 lat? Albo na starość? Podpowie ci aplikacja
Redakcja
11.09.2020 10:56

Jak będę wyglądać za 20 lat? Jak będę wyglądać na starość? To pytania, które zaskakująco wielu Polaków zadaje wyszukiwarce Google. O dziwo, jest na to prosty sposób.

FaceApp to aplikacja mobilna, która wykorzystuje moc chmury obliczeniowej i algorytmy sztucznej inteligencji do modyfikacji wyglądu twarzy. Zazwyczaj korzystają z niej fani social media, bowiem pozwala m.in. na dodanie makijażu czy zmianę koloru włosów, przez co łatwo stworzyć efektowną stylizację. Ma jednak także ciekawą funkcję postarzania.

Wybierając z listy opcję Wiek, możecie przekonać się, jak będziecie wyglądać za kilkadziesiąt lat. Krótko mówiąc, parę klików i wszystko gotowe.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Trzeba tylko pamiętać, że aplikacja FaceApp przetwarza dane w chmurze, a co za tym idzie musi je wysłać na serwer. Lepiej więc profilaktycznie unikać używania zdjęć, których nie chcielibyście nikomu ujawnić. Nawet mimo zapewnień twórców o bezpieczeństwie.

Aplikację FaceApp znajdziecie w naszym katalogu oprogramowania w wersji na Androida, jak również iOS. W wersji bezpłatnej wyświetla reklamy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)