Jak zachęcić do kupna samochodu? Chevrolet zaoferuje nielimitowane LTE

Strona głównaJak zachęcić do kupna samochodu? Chevrolet zaoferuje nielimitowane LTE
02.03.2017 18:51
Jak zachęcić do kupna samochodu? Chevrolet zaoferuje nielimitowane LTE
bDZPkWva

Producent samochodów wprowadził ofertę LTE, która mogłaby być marzeniem posiadaczy smartfonów, zwłaszcza tych pobierających ogromne ilości danych. Chevrolet wystartował z planem OnStar LTE, który zapewni użytkownikom aut amerykańskiej marki nielimitowany Internet LTE wewnątrz auta.

bDZPkWut

Nowy samochód powinien być nie tylko komfortowy i ekologiczny, ale także wyposażony w rozbudowane systemy multimedialne. Właśnie takich aut wymagają współcześni klienci, a przez system multimedialny mają na myśli nie tylko system audio, ale także możliwość łączności ze smartfonem oraz Internetem. Samochód nie podłączony do Sieci staje się w oczach wielu kierowców, jak i pasażerów, bezużyteczny.

Wspomnianą tendencję zauważyły wszystkie duże koncerny, dając swoim klientom opcje łączności LTE, a także możliwość tworzenia hotspotów Wi-Fi wewnątrz auta. Chevrolet poszedł o krok dalej i zapewni nielimitowany Internet LTE. Usługa ma kosztować 20 dolarów miesięcznie i z wykorzystaniem systemu OnStar, pozwoli na udostępnienie dostępu do sieci 10 urządzeniom znajdującym się wewnątrz samochodu.

Niesamowite auto, ale bez LTE. ;) Yenko Camaro Super Car, fot.Dana Hurt
Niesamowite auto, ale bez LTE. ;) Yenko Camaro Super Car, fot.Dana Hurt

Decyzja Chevroleta podyktowana jest ogromnym zainteresowaniem OnStar LTE. Producent sprzedał 3,1 mln samochodów wyposażonych w ten system, a klienci w 2016 roku z jego wykorzystaniem przesłali 4 petabajty danych. W związku z tym oferta nielimitowanego LTE, powinna być niezwykle atrakcyjna dla nowych, jak i obecnych klientów. Możliwe, że współczesny kierowca, chcący pozostać cały czas online, także podczas prowadzenia auta, wybierze właśnie samochód Chevrolet. W końcu to właśnie w nim będzie mógł korzystać z nielimitowanego połączenia.

bDZPkWuv

Niestety, ale nowy plan OnStar LTE skierowany jest obecnie na amerykański rynek. Pozostaje nam czekać na podobne oferty innych firm motoryzacyjnych, ale tym razem na oferty dostępne także w Polsce. Możliwe, że już niebawem w reklamie nowego auta usłyszymy, że oprócz fantastycznych właściwości jezdnych, auto zapewni nielimitowany Internet LTE.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bDZPkWvr