Klawiatura SwiftKey dostała GIF‑y i poznała nowe języki, w tym telugu

Klawiatura SwiftKey dostała GIF-y i poznała nowe języki, w tym telugu

30.06.2017 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wirtualna klawiatura SwiftKey, będąca jedną z głównych konkurentek dla coraz lepszej klawiatury Gboard, właśnie otrzymała aktualizację przynoszącą kilka nowości. Do stabilnej wersji trafiły wreszcie GIF-y oraz pojawiło się wsparcie dla nowych języków w funkcjach tłumaczenia.

Najnowsza stabilna wersja SwiftKey oznaczona jest numerkiem 6.6.2. Wprowadza ona wspomniane animowane GIF-y, które możemy wstawiać do tekstu bezpośrednio z poziomu klawiatury. Podobne rozwiązanie trafiło już wcześniej do Gboard, umożliwiając wysłanie GIF-ów przykładowo w Facebook Messengerze bez sięgania po odpowiednie funkcje wbudowane w komunikator. W przypadku SwiftKey biblioteka GIF-ów obecnie pogrupowana jest wyłącznie na kategorie.

źródło: androidpolice.com
źródło: androidpolice.com

Wprowadzono translację dla nowych języków, w tym obsługiwany jest teraz język bengalski, kannada, malajalam, marathi, pendżabski i telugu. Aktualizacja przynosi również mniejsze zmiany i poprawki, w tym wyeliminowanie błędów podczas korzystania z języka japońskiego i podczas usuwania znaku "!".

Klawiaturę SwiftKey znajdziecie w naszej bazie. Dostępna jest wersja na Androida i iOS-a.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także