Music Mate – eksperymentalna aplikacja znajdzie teledyski do piosenek, których słuchasz

Strona głównaMusic Mate – eksperymentalna aplikacja znajdzie teledyski do piosenek, których słuchasz
27.01.2017 15:30
Music Mate – eksperymentalna aplikacja znajdzie teledyski do piosenek, których słuchasz

Music Mate dla Androida to brakujące ogniwo między YouTubem i odtwarzaczem muzyki. Aplikacja odczytuje informacje o przesłuchiwanym utworze, znajduje do niego teledysk i proponuje filmy powiązane. Wszystko odbywa się szybko, dyskretnie i bez zaangażowania ze strony słuchającego, co jest w tym przypadku największą zaletą. Dzięki tej drobnej aplikacji można bez żadnego wysiłku przejść od słuchania do oglądania.

Podczas wstępnej konfiguracji można wybrać czy Music Mate będzie działać jako pływająca kulka (podobnie jak Messenger), czy w powiadomieniach. Przy każdym utworze aplikacja poda listę powiązanych klipów, a jeśli taki został wyprodukowany, na honorowym miejscu pokaże oficjalny teledysk. Music Mate nie jest jednak odtwarzaczem i po wybraniu filmu uruchomi przeglądarkę lub aplikację YouTube'a, zależnie od ustawień telefonu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja jest na razie w fazie testowej i oficjalnie działa tylko ze Spotify i Google Music, ale z czasem powinna zyskać integrację z innymi usługami i szerszą gamą aplikacji. Warto wspomnieć, że z poziomu aplikacji można zgłosić zapotrzebowanie na obsługę swojej ulubionej aplikacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przy okazji aplikacja pozwala udostępniać dalej znalezione filmy i może posłużyć do zapisywania listy przesłuchanych utworów i ulubionych filmów. Codzienne listy przebojów pozwalają odkryć nową muzykę, popularną wśród użytkowników aplikacji – oczywiście dzięki teledyskom.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)