reklama

myTube — świetny klient YouTube na Windows Phone, przez dobę dostępny za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Choć Windows Phone nie posiada w swoim sklepie oficjalnej aplikacji do obsługi YouTube od Google'a, doczekał się kilku znakomitych zamienników. Jednym z najlepszych jest myTube, który przez dobę można pobrać za darmo (promocja kończy się o północy).

Aplikacja już od dnia premiery wyróżniała się na tle konkurencji ciekawym interfejsem i dużym naciskiem na możliwość konfiguracji wyglądu kafelków i menu. Z czasem doszły do tego także elementy bardziej praktyczne. Poza klasycznym wsparciem dla naszego konta oraz podstawowych możliwości YouTube otrzymujemy także możliwość pobierania materiałów do pamięci urządzenia, możliwość słuchania dźwięku z filmu (muzyki) przy zablokowanym ekranie i możliwość słuchania po zwinięciu aplikacji do pamięci — muzyka jest wtedy odtwarzana za pomocą systemowego odtwarzacza. Możliwe jest także wyświetlanie oglądanych materiałów w tle podczas korzystania z aplikacji.

Autor stara się wykorzystać wszystkie możliwości oferowane przez API, a co najważniejsze, często aktualizować swoją aplikację. Dostępna jest także wersja beta. Niestety są też ograniczenia względem oficjalnego klienta. Jednym z nich jest brak możliwości wgrania filmów na nasz kanał.

Aplikację myTube znajdziecie tutaj. Działa na systemie Windows Phone 8.0 i nowszych. Cena bez promocji to 3,49 zł, aplikacja posiada też darmową wersję próbną. Do czasu premiery oficjalnej aplikacji od Google'a albo Microsoftu pozostaje jednym z najlepszych klientów do obsługi YouTube.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama