Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja
04.03.2011 16:58, aktualizacja: 22.05.2011 01:22

Jak zawsze z początkiem miesiąca, nadszedł czas na wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy w miesiącu ubiegłym.

Od nowego roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co niesie za sobą nowe, bardzo atrakcyjne nagrody :) Podobnie do miesiąca ubiegłego, wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Przypominamy także, że z końcem kwartału wybierzemy najlepszy opublikowany w tym czasie wpis, a jego autora nagrodzimy koszulką dobrychprogramów i dyskiem SSD Kingston SSDNow V+100 o pojemności 64GB! Ponadto z końcem kwartału koszulka i pendrive powędrują do autora, któremu mimo świetnego tekstu, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo w związku z rosnącą liczną wpisów, postanowiliśmy dalszych kilku użytkowników nagrodzić nagrodami pocieszenia. Wszystko to już za miesiąc!

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwsza nagroda należy się użytkownikowi iacobus, który podjął dosyć rzadko eksploatowany na blogach temat Androida i aplikacji na niego. W swoim trzyczęściowym cyklu opisuje on aplikacje do obsługi poczty, zarządzania czasem oraz szereg innych, ciekawych rozwiązań oferowanych przez Google. Teksty są napisane w sposób przystępny, bez zbędnych udziwnień i lania wody. Zdecydowanie polecamy je wszystkim czytelnikom, nie tylko tym zainteresowanym Androidem.

Drugą nagrodę w lutym postanowiliśmy przyznać Kaworu, autorowi tekstu na temat zasobożerności komunikatorów. Tekst ten jest udaną — sądząc po komentarzach — próbą włożenia kija w mrowisko, Kaworu jest bowiem także autorem multikomunikatora WTW. Podejmowany przez niego temat zapotrzebowania aplikacji na pamięć jest jednak stosunkowo ciekawy i często błędnie interpretowany, także przez Czytelników. Mamy nadzieję, że doczekamy się kolejnych wpisów.

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności blisko 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)