Nagrody Magazynu .net za rok 2007 rozdane

Redakcja

12.01.2008 00:26, aktual.: 16.11.2009 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magazyn .net od 10 lat nagradza projekty graficzne, autorów technologii,osobowości i firmy związane z tworzeniem i rozwojem www. Kiedypowstawały .net Awards, celem magazynu było wyrażenieaprobaty użytkowników i ekspertów dla ciekawych rozwiązań. Obecniejest to przysłowiowy wiatr w żagle autorów nagradzanego projektu.Nagrody przyznawane są w 16 kategoriach na podstawie opinii jury iinternautów. Wśród zwycięzców tegorocznego konkursu znalazły się takierozwiązania, jak:

WordPress- najlepsza aplikacja Web roku, obok Facebook, Gmail i GoogleDocs.

GoogleEarth- innowacja roku. Na dalszych pozycjach znalazły się GoogleCalendar (kolejna wysoka pozycja zajętaprzez Google!), Second Life, Joost i inne.

Firefox- najlepszy projekt Open Source roku, pokonał między innymi Ruby onRails, WordPress i OpenOffice. Miano bloga roku 2007 zdobył Engadget, pokonując między innymi CuteOverloadi icanhascheezburger. Nagroda za redesign rokuprzypadła firmie Apple, w tej kategorii wyróżnione zostałyrównież NYTimes i Manchester United. Ciekawostką jest nagroda zanajlepszą "promocję wirusową" (zmuszającą klientów do samodzielnegorozpowszechniania między sobą informacji o produkcie), któraprzypadła stronie Will it Blend?, na której można obejrzećmiksowanie różnych produktów, na przykład telefonu iPhone firmyApple. Pełny spis kategorii i zwycięzców można znaleźć na stronie Magazynu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)