Nowa aplikacja Xboksa na Androida i iOS dostępna

Nowa aplikacja Xboksa na Androida i iOS dostępna

Nowa aplikacja Xboksa na Androida i iOS dostępna
18.07.2017 17:42, aktualizacja: 18.07.2017 20:54

Oprogramowanie Xboksa One czeka niebawem duża aktualizacja, przynosząca wzornictwo stworzone według zasad Fluent Design. Zanim jednak to się stanie, to nowe funkcje trafią do mobilnych aplikacji Xboksa. Zmiany nie wnoszą nowego interfejsu, ale przynoszą kilka przydatnych funkcji.

Z poziomu aplikacji możemy już korzystać z systemu Poszukiwania grupy. Grupy dostępne są już na konsoli od dłuższego czasu i pozwalają znajdować graczy o podobnych celach i zainteresowaniach w usłudze Xbox Live. Aktualizacja wprowadza funkcje wysyłania wymagań danej grupy w wiadomości lub opcje udostępnienia grupy w głównym kanale aktywności.

Nowa wersja aplikacji wprowadza również możliwość przeglądania gier dostępnych w usłudze Xbox Game Pass dla użytkowników płacących abonament. Wprowadzono również większą elastyczność, gdy aplikacja posiada inne ustawienia regionalne niż konsola Xbox One.

Obraz

Powyższe nowości trafiają do mobilnej aplikacji na Androida oraz iOS-a. Aplikacja na Androida otrzyma jeszcze jedna funkcję – Chat Bubbles, czyli dymki rozmów inspirowane Facebook Messengerem. Daje one szybki i wygodny dostęp do wiadomości i rozmów klubowych, konwersacje wyświetlimy również podczas grania czy korzystania z innych aplikacji..

Aplikację znajdziecie w naszej bazie. Dostępna jest wersja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)