Nowa AutoMapa na Androida: lepszy interfejs i tryb oszczędzania energii

Nowa AutoMapa na Androida: lepszy interfejs i tryb oszczędzania energii

AutoMapa na Androida otrzymała kilka nowych funkcji,  depositphotos
AutoMapa na Androida otrzymała kilka nowych funkcji, depositphotos
10.07.2018 13:21

Użytkownicy smartfonów z Androidem mogą już pobrać nową wersją popularnej AutoMapy. Zmian jest całkiem sporo i powinny one odczuwalnie wpłynąć na komfort użytkowania. Nawigacja otrzymała m.in. odświeżony interfejs i nowy wygląd map.

Zmiany w aplikacji widać już po pierwszym uruchomieniu. Główny ekran stał się bardziej przejrzysty i czytelniejszy. Jeśli jednak domyślne ustawienia nam nie odpowiadają, to dostępna jest możliwość personalizacji wyświetlanych treści. Dodatkowo oprócz znanej do tej pory zmiany kolorystyki mapy w trybach dziennym i nocnym, AutoMapa pozwala teraz wybrać kolor paneli na głównym ekranie i dopasować wygląd aplikacji do swoich preferencji. Teraz użytkownicy nawigacji mogą wybrać jedną z sześciu wersji kolorystycznych mapy i spersonalizować aplikację zarówno dla trybu dziennego, jak i nocnego.

Kolejna nowa funkcja skierowana jest dla osób, którym zależy na zmniejszeniu zużycia energii podczas korzystania z nawigacji. Twórcy AutoMapy opracowali Nawigowanie z wygaszonym ekranem, czyli ekran urządzenia jest wygaszany, gdy droga prowadzi prosto, a wybudzany przed kolejnym manewrem.

Obraz

W połowie marca pisaliśmy o wydaniu AutoMapy 5 na Androida. Wówczas jedną z głównych nowości było wprowadzenie obsługi głosowej. Jak informuje producent, nowa aktualizacja AutoMapy wprowadza wiele usprawnień w zakresie rozpoznawania mowy, co pozwala na jeszcze precyzyjniejszą obsługę wybieranych adresów.

Najnowsze wydanie AutoMapy (wersja 5.1) na Androida znajdziecie już w naszym katalogu aplikacji. Nawigacja dostępna jest także na iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)