Orange Love – w pakiecie Internet, TV, telefonia komórkowa i stacjonarna. Miłość musisz mieć w sobie

Orange Love – w pakiecie Internet, TV, telefonia komórkowa i stacjonarna. Miłość musisz mieć w sobie

Orange Love – w pakiecie Internet, TV, telefonia komórkowa i stacjonarna. Miłość musisz mieć w sobie
13.02.2017 12:24, aktualizacja: 13.02.2017 14:10

Orange Love, ponieważ „All you need is Love”. Pod taką„walentynkową” nazwą Orange Polska wprowadza nowy pakiet,mający być najkorzystniejszym połączeniem usług mobilnych idomowych. Światłowodowa infrastruktura otwiera w nim drogę nietylko do bardzo szybkiego dostępu do Internetu, ale też telewizji wrozdzielczości 4K (z kompatybilnym odtwarzaczem/nagrywarką). Dotego usługi telefonii komórkowej i stacjonarnej – a to wszystko wcałkiem atrakcyjnych cenach.

Objęta przez Orange strategia szybkiego rozwoju sieciświatłowodowych i usług konwergentnych zaczęła przynosićpierwsze owoce. Usługa Orange Światłowód ma mieć już 100 tys.klientów. Mogłaby mieć oczywiście o wiele więcej, gdyż wzasięgu tej sieci jest obecnie 1,5 mln gospodarstw domowych. Towłaśnie do nich kierowana jest nowa kampania, w której usłyszymyklasyczny przebój Beatelsów (a nie zobaczymy już wyświechtanychkukiełek Serca i Rozumu)

Miłość do telewizji (w 4K)

Podczas prezentacji Orange Love, prezes firmy Jean-FrançoisFallacher zachwalał nową usługę jako sposób dostarczenia tegowszystkiego, czego klienci i ich rodziny kochają, co czyni ich życiełatwiejszym i wygodniejszym. Orange Love – zestaw czterechnajbardziej potrzebnych usług dla domu w jednym pakieciema więc przynieść m.in. zupełnie nową jakość doświadczaniatelewizji w przystępnej cenie. Umożliwiają to:

wspomniany Orange Światłowód z przepustowością min. 100 Mb/s,modem Funbox 3.0 ze zintegrowanym terminalem optycznym (ONT) i punktem dostępowym Wi-Fi802.11ac (anteny 4×4 MU-MIMO)oraz dekoder TV Samsung 4K z funkcjami TimeShifting i Multiroom (zatrzymywanie i przewijanieprogramów i oglądanie telewizji na dwóch telewizorachjednocześnie, a w kosztującej dodatkowo 49 zł opcji z twardymdyskiem 500 GB, także równoczesne nagrywanie do trzech programówjednocześnie).

ORANGE EKSPERT - FunBox 3.0 i Samsung ICU 100

Smartfony i telewizory

Do tego klient otrzymuje usługętelefonii komórkowej (nielimitowane rozmowy i SMS-y, 3 GB ruchusieciowego) oraz stacjonarnej (nielimitowane rozmowy w kraju i zagranicą). A co z telewizją? Oczywiście jest – jako telewizjaOrange. To 97 kanałów, w tym 33 HD. Co jednak z 4K? No cóż…kanałów 4K na świecie jest jak do tej pory jak na lekarstwo. Wswojej ofercie telewizyjnej Orange oferuje domyślnie póki co dostępdo kanału Festival 4K z relacjami z festiwali, teatrów i oper, orazza dodatkową opłatą HBO On Demand z dwoma sezonami serialu Pakt wultra-wysokiej rozdzielczości.

Nowością jest aplikacja mobilnaOrange TV Go, umożliwiająca oglądanie telewizji przez siećkomórkową, na ekranie tabletu lub smartfonu – to jednak dodatkowausługa, płatna 4,99 zł miesięcznie.

Do pakietów Orange Love„pomarańczowi” oferują smartfony w abonamencie – możnadostać m.in. LG X Power (149 zł i rata 20 zł/mies.), Huawei P9lite (299 zł, rata 25 zł/mies.) czy Samsung Galaxy S7 Edge (999 zł,rata 75 zł/mies.). Można też otrzymać zestaw ze smartfonem itelewizorem 4K – np. 49-calowym Samsungiem UHD (349 zł, 90zł/mies.).

Więcej wygody niż innowacji

Czy to faktycznie „nowa jakość”? No cóż, telewizja jakajest, każdy widzi. Jean-François Fallacher powiedział co prawda,że obraz będzie tak ostry, że czasem wydaje się wręczostrzejszy niż w rzeczywistości – ale to albo właściwośćnarządu widzenia prezesa Orange Polska, albo marketingowy frazes, od4K do ostrości świata rzeczywistego daleka jeszcze droga. Na pewnoza to wielkim atutem nowej usługi jest wygoda rozliczeń – klientdostaje jedną umowę i jeden rachunek na wszystko, przy możliwieuproszczonych formalnościach.

Obecnie znaleźć w ofercie można cztery pakiety Orange Love.Różnią się łączem internetowym i zakresem oferowanych usług(Love można dostać też bez światłowodu i bez telewizji).Poniższa tabelka przedstawia średnie ceny przy zawarciu umowy na 24miesiące.

350195136884139969

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)