Orange Love – w pakiecie Internet, TV, telefonia komórkowa i stacjonarna. Miłość musisz mieć w sobie

Orange Love – w pakiecie Internet, TV, telefonia komórkowa i stacjonarna. Miłość musisz mieć w sobie

13.02.2017 12:24, aktual.: 13.02.2017 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange Love, ponieważ „All you need is Love”. Pod taką„walentynkową” nazwą Orange Polska wprowadza nowy pakiet,mający być najkorzystniejszym połączeniem usług mobilnych idomowych. Światłowodowa infrastruktura otwiera w nim drogę nietylko do bardzo szybkiego dostępu do Internetu, ale też telewizji wrozdzielczości 4K (z kompatybilnym odtwarzaczem/nagrywarką). Dotego usługi telefonii komórkowej i stacjonarnej – a to wszystko wcałkiem atrakcyjnych cenach.

Objęta przez Orange strategia szybkiego rozwoju sieciświatłowodowych i usług konwergentnych zaczęła przynosićpierwsze owoce. Usługa Orange Światłowód ma mieć już 100 tys.klientów. Mogłaby mieć oczywiście o wiele więcej, gdyż wzasięgu tej sieci jest obecnie 1,5 mln gospodarstw domowych. Towłaśnie do nich kierowana jest nowa kampania, w której usłyszymyklasyczny przebój Beatelsów (a nie zobaczymy już wyświechtanychkukiełek Serca i Rozumu)

Miłość do telewizji (w 4K)

Podczas prezentacji Orange Love, prezes firmy Jean-FrançoisFallacher zachwalał nową usługę jako sposób dostarczenia tegowszystkiego, czego klienci i ich rodziny kochają, co czyni ich życiełatwiejszym i wygodniejszym. Orange Love – zestaw czterechnajbardziej potrzebnych usług dla domu w jednym pakieciema więc przynieść m.in. zupełnie nową jakość doświadczaniatelewizji w przystępnej cenie. Umożliwiają to:

wspomniany Orange Światłowód z przepustowością min. 100 Mb/s,modem Funbox 3.0 ze zintegrowanym terminalem optycznym (ONT) i punktem dostępowym Wi-Fi802.11ac (anteny 4×4 MU-MIMO)oraz dekoder TV Samsung 4K z funkcjami TimeShifting i Multiroom (zatrzymywanie i przewijanieprogramów i oglądanie telewizji na dwóch telewizorachjednocześnie, a w kosztującej dodatkowo 49 zł opcji z twardymdyskiem 500 GB, także równoczesne nagrywanie do trzech programówjednocześnie).

ORANGE EKSPERT - FunBox 3.0 i Samsung ICU 100

Smartfony i telewizory

Do tego klient otrzymuje usługętelefonii komórkowej (nielimitowane rozmowy i SMS-y, 3 GB ruchusieciowego) oraz stacjonarnej (nielimitowane rozmowy w kraju i zagranicą). A co z telewizją? Oczywiście jest – jako telewizjaOrange. To 97 kanałów, w tym 33 HD. Co jednak z 4K? No cóż…kanałów 4K na świecie jest jak do tej pory jak na lekarstwo. Wswojej ofercie telewizyjnej Orange oferuje domyślnie póki co dostępdo kanału Festival 4K z relacjami z festiwali, teatrów i oper, orazza dodatkową opłatą HBO On Demand z dwoma sezonami serialu Pakt wultra-wysokiej rozdzielczości.

Nowością jest aplikacja mobilnaOrange TV Go, umożliwiająca oglądanie telewizji przez siećkomórkową, na ekranie tabletu lub smartfonu – to jednak dodatkowausługa, płatna 4,99 zł miesięcznie.

Do pakietów Orange Love„pomarańczowi” oferują smartfony w abonamencie – możnadostać m.in. LG X Power (149 zł i rata 20 zł/mies.), Huawei P9lite (299 zł, rata 25 zł/mies.) czy Samsung Galaxy S7 Edge (999 zł,rata 75 zł/mies.). Można też otrzymać zestaw ze smartfonem itelewizorem 4K – np. 49-calowym Samsungiem UHD (349 zł, 90zł/mies.).

Więcej wygody niż innowacji

Czy to faktycznie „nowa jakość”? No cóż, telewizja jakajest, każdy widzi. Jean-François Fallacher powiedział co prawda,że obraz będzie tak ostry, że czasem wydaje się wręczostrzejszy niż w rzeczywistości – ale to albo właściwośćnarządu widzenia prezesa Orange Polska, albo marketingowy frazes, od4K do ostrości świata rzeczywistego daleka jeszcze droga. Na pewnoza to wielkim atutem nowej usługi jest wygoda rozliczeń – klientdostaje jedną umowę i jeden rachunek na wszystko, przy możliwieuproszczonych formalnościach.

Obecnie znaleźć w ofercie można cztery pakiety Orange Love.Różnią się łączem internetowym i zakresem oferowanych usług(Love można dostać też bez światłowodu i bez telewizji).Poniższa tabelka przedstawia średnie ceny przy zawarciu umowy na 24miesiące.

Obraz

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)