Oto świetna porównywarka smartfonów w 3D: iPhone XS, Galaxy S9 i wiele innych modeli

Oto świetna porównywarka smartfonów w 3D: iPhone XS, Galaxy S9 i wiele innych modeli

18.09.2018 01:03, aktual.: 20.09.2018 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W internecie nie brakuje porównywarek smartfonów, które pozwalają zestawić różne modele pod względem specyfikacji i osiągów w testach wydajnościowych. Holenderski zespół postanowił pójść w innym kierunku. Uruchomił on internetową aplikację, która pozwala zestawić modele smartfonów w 3D, aby móc dokładniej sprawdzić ich wygląd i wymiary.

Na stronie internetowej Hotspot 3D można dokładniej przyjrzeć się wyglądowi smartfonów. Uwagę zwraca jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Modele 3D smartfonów wyglądają naprawdę świetnie. Ponadto możliwe jest ich dowolne obracanie, aby przyjrzeć się im z każdej strony. Na dole znajdują się przyciski, którymi łatwo ustawimy modele bokiem, tyłem czy przodem.

Obraz

Obecnie dostępnych jest 23 popularnych smartfonów. Ponadto każdy smartfon można porównać nawet do karty płatniczej. Na liście nie zabrakło tegorocznych iPhone’ów. Można więc zestawić Phone’a XS, XS Max czy XR z jubileuszowym iPhonem X, starszą Siódemką lub nawet z produktami konkurencji. Obok siebie można też postawić Samsunga Galaxy S9 i Huaweia P20 Pro.

Obraz

Twórcy zadbali o dostępne wersje kolorystyczne. Mamy więc złotego iPhone’a XS, czerwonego iPhone’a 7 czy Samsunga Galaxy Note 9 w wersji czarnej, niebieskiej i fioletowej. Strona zawiera również informacje o dokładnych wymiarach poszczególnych urządzeń. Z Hotspot 3D korzystać można zarówno z poziomu komputera, jak i smartfonu. W obu przypadkach porównywarka działa sprawnie oraz zapewnia wygodny i przejrzysty interfejs.

Obraz

Hotspot 3D nie pozwala sprawdzić pełnej specyfikacji, wydajności czy możliwości aparatów. Aczkolwiek może okazać się świetnym miejscem, jeśli chcemy porównywać poszczególne wersje kolorystyczne tego samego smartfonu lub po prostu sprawdzić, jak pod względem wymiarów wybrane urządzenie prezentuje się na tle innego modelu.

Obraz

Strona jest obecnie dostępna w wersji beta. Można więc spodziewać się powiększenia bazy smartfonów, jak i dodania nowych funkcji. Oczywiście korzystanie z Hotspot 3D jest darmowe. Projekt zapowiada się naprawdę ciekawie i może z niego wyrosnąć jedna z lepszych porównywarek smartfonów, która względem wielu konkurencyjnych stron oferuje coś więcej niż cyferki ze specyfikacji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)