Outlook.com wprowadza obługę Dysku Google i zdjęć z Facebooka

Outlook.com wprowadza obługę Dysku Google i zdjęć z Facebooka

Outlook.com wprowadza obługę Dysku Google i zdjęć z Facebooka
16.09.2016 10:40

Microsoft wprowadza trzy nowości do swojej usługi Outlook.com. W wersji dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej zyskamy dostęp do Dysku Google, będziemy mogli wstawiać pliki, a także je edytować. Dodatkowo, użytkownicy będą mogli w załączniku umieszczać zdjęcia z Facebooka, a przeglądanie samych załączników będzie wygodniejsze.

Zaletą Outlooka czy Gmaila jest integracja z dyskami w chmurze, oczywiście o ile korzystamy w pierwszym przypadku z dysku Microsoftu, a w drugim z usługi Google. Chociaż Microsoft zapewnia już wsparcie dla Dysku Google w Outlooku dla iOS i Androida, to teraz zdecydował się rozszerzyć wsparcie także w webowym kliencie Outlook.com.

Obraz

Dodawanie pliku z Dysku Google jest równie proste jak w przypadku OneDrive. Nasze pliki w chmurze Google możemy przeglądać w widoku listy lub w postaci miniatur, co ważne, nie wychodząc z poczty Microsoftu. Bez opuszczania Outlooka będziemy mogli również edytować pliki, mając dostęp do funkcji oferowanych przez Dysk Google.

Drugą nowością jest możliwość dodawania zdjęć z Facebooka. Po zalogowaniu się na konto zyskamy dostęp do naszej galerii zdjęć. Albumy będą identycznie posegregowane jak na Facebooku – zdjęcia, które my dodaliśmy i zdjęcia na których nas oznaczono. Dzięki nowej funkcji będziemy mogli wysłać fotografie do osób nie posiadających Facebooka.

Obraz

W długich konwersacjach znalezienie konkretnych wiadomości z załącznikami jest dość czasochłonne. Dzięki trzeciej nowości to się zmieni. Nie musimy już przeszukiwać każdej wiadomości, dostępna będzie lista ze wszystkimi załącznikami jakie zostały wysłane podczas konwersacji.

Obraz

Nowe funkcje mają pojawić się w ciągu najbliższych tygodni. Należy również pamiętać, że dostępne są one w nowej wersji Outlook.com. Będziemy więc musieli trochę poczekać, Microsoft nadal nie udostępnił nowej edycji wszystkim użytkownikom.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)