Oznaki apokalipsy: Internet Explorer jest teraz dobry

20.12.2012 18:25, aktual.: 25.12.2012 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oznaki końca świata mogą być różne, ale zazwyczaj dzieje się coś dziwnego. Na tym właśnie zjawisku i fakcie, że podobno według kalendarza Majów jutro wszyscy zginiemy, oparł swoją ostatnią kampanię reklamową Microsoft. Według firmy z Redmond oznaką apokalipsy jest to, że… Internet Explorer jest teraz rzeczywiście dobry. I jeszcze to, że na Instagramie dziś nie było zdjęcia jedzenia, ale w to jeszcze trudniej mi uwierzyć, niż w jakość IE10.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dzięki tym plakatom trafiłam w ogóle na stronę Browser you loved to hate, gdzie zgromadzone są różne materiały z akcji promocyjnych przeglądarki Microsoftu. Warta uwagi jest na przykład koszulka ze Szwecji, oraz opisywane już przez nas akcje z Atari i Contre Jour. Reklama oczywiście nie uczyni przeglądarki lepszą, ale oko nacieszyć można.

Uwagę przykuwa trzeci plakat z serii. Według niego oznaką końca Świata będzie też to, że nikt w Internecie nie będzie miał alternatywy… Cóż, tu Microsoft trafił w sedno i wygląda na to, że jeden koniec świata mamy już za sobą.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)