Personalizacja to jedna z największych zalet smartwatchy z Androidem

Personalizacja to jedna z największych zalet smartwatchy z Androidem
23.06.2015 18:50
Personalizacja to jedna z największych zalet smartwatchy z Androidem

Możliwości konfiguracji większości tradycyjnych zegarków są bardzo małe. Po kupieniu konkretnego modelu, najczęściej możemy wymienić wyłącznie pasek. Natomiast w przypadku smartwatchy jest o wiele lepiej, oprócz paska, możemy również zmienić wygląd wyświetlanego zegarka. Pozwala to na dostosowanie zegarka do różnych ubrań, okazji czy naszych upodobań.

Posiadacze smartzegarków działających pod kontrolą Android Wear, mogą zmieniać wygląd wyświetlanej tarczy zegarka praktycznie codziennie i tak w ciągu roku nie zobaczą wszystkich stylów dostępnych w sklepie. Obecnie jest ich ponad 1500, a do tej imponującej kolekcji dołączyło właśnie 17 nowych. Wśród nich znajdziemy zegarki stworzone dla fanów Angry Birds czy Hello Kitty, a także te dla miłośników takich marek jak: Bang & Olufsen, Kevin Tong i Cynthia Rowley.

350138154831079361

Możliwość zmiany wyglądu tarczy niemal w dowolnym momencie daje smartwatchom sporą przewagą nad klasycznymi zegarkami. Tym bardziej, że w sklepie możemy znaleźć naprawdę niesamowicie wyglądające motywy. Należy pamiętać, że nie wszystkie są darmowe, za niektóre trzeba zapłacić. Chociaż ceny często nie są wysokie.

Noszenie zegarka codziennie wyglądającego trochę inaczej to ciekawa perspektywa. Jednak smartwatche mimo tej zalety, pod wieloma względami pozostają w tyle za bardziej klasycznymi zegarkami. Największą ich wadą jest krótki czas pracy, a dodatkowo niektórzy twierdzą, że niewiele jest dobrze wyglądających modeli. Nie sposób się z tą opinią nie zgodzić, nawet smartzegarek Moto 360 uważany za jednego z najatrakcyjniejszych, przy niektórych tradycyjnych zegarkach wypada co najwyżej średnio.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)