Planeta Nowych Technologii, czyli KSK Open Day 14 listopada

Planeta Nowych Technologii, czyli KSK Open Day 14 listopada
05.11.2012 12:55

Firma KSK Dystrybucja po raz kolejny zaprasza do Katowic na wydarzenie z serii Foto Audio Video Open Day, tym razem pod hasłem „Planeta Nowych Technologii”.

Podczas spotkania będzie można na własne oczy przekonać się o możliwościach produktów firm Sony (kamerach XDCAM EX 4:2:2 i NEX-EA50, Sony Vegas Pro, najnowszych aparatach fotograficznych, tablecie Xperia S oraz SpectraLayers Pro), Wacom (Inkling, Intuos 5, Cintiq 22HD i 24HD Touch) oraz EIZO (monitorach dla fotografów i grafików).

350033428126853057

Prezentacje połączone z wykładami przeplatać będą konsultacje techniczne, będzie można ponadto posłuchać o kreatywnych zastosowaniach nowych możliwości aparatów fotograficznych Sony, zapoznać się z produktami Wacoma, obejrzeć najnowsze laptopy VAIO z Windowsem 8 oraz dowiedzieć się, co niezwykłego mają w sobie monitory EIZO. Będzie to także okazja aby porozmawiać z osobami, które korzystają z prezentowanych produktów na co dzień w pracy.

Spotkanie odbędzie się 14 listopada w godzinach 10:00-16:00 w katowickim kinie Kosmos przy ulicy Sokolskiej 66. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym wydarzenia, dlatego też będzie można w Katowicach zdobyć między innymi nasze koszulki. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy się zarejestrować za darmo na stronie wydarzenia — tam też znajduje się pełna agenda spotkania. Zachęcamy do rejestracji, bo doświadczenie pokazuje, że wolne miejsca szybko się kończą.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)