Recenzja tabletu Acer Iconia Tab A500

Recenzja tabletu Acer Iconia Tab A500

Redakcja
14.10.2011 20:50, aktualizacja: 15.10.2011 00:53

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem pod lupę bierzemy tani tablet firmy Acer — Iconia Tab A500 — i sprawdzamy czy jest w stanie zagrozić pozycji iPada.

W kwietniu 2010 roku Apple wprowadziło na rynek iPada, urządzenie które wywołało prawdziwą rewolucję. Sukces iPada sprawił, że na rynku zaczęły pojawiać się konkurencyjne tablety, jednak przez długi czas żaden z nich nie był w stanie nawiązać rywalizacji z hitem Apple'a. Czas mijał, a producenci w końcu uświadomili sobie, że to co zdecydowało o sukcesie iPada to nie tylko dobrze wykonane urządzenie, ale także (a może przede wszystkim) świetny system operacyjny iOS. Do naszego labu trafiła Iconia Tab A500 firmy Acer, wyposażona w 3 generację systemu Android. Wiele wskazuje na to, że ten tablet może okazać się sprzedażowym przebojem. Czy jednak jest w stanie realnie zagrozić iPadowi? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w naszej recenzji.

Zainteresowanych ciągiem dalszym zapraszamy do lektury artykułu: Acer Iconia Tab A500 — iPad killer?

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że w rozbudowanym niedawno dziale lab znajdziecie recenzje m.in. kobiecego smartfonu Sony Ericsson Xperia ray, galaktycznego tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1, efektownego komputera Apple iMac 27", topowego smartfonu HTC EVO 3D, czy głośników do kina domowego Roth BAR 1.

Zachęcamy ponadto do śledzenia nowego cyklu krótszych recenzji. Ostatnio pisaliśmy m.in. o nowym odtwarzaczu multimedialnym WD TV Live, niedrogiej myszce dotykowej Microsoft Explorer Touch Mouse, nawigacji z obsługą głosową TomTom GO1000 Live, kamerze internetowej Creative Live! Cam inPerson HD, tanim smartfonie z klawiaturą QWERTY Samsung Galaxy Pro, święcącej klawiaturze dla graczy Mad Catz Cyborg V.7, czy miniaturowym komputerku Zotac ZBOX Nano AD10 Plus.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)