Recenzja tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1

Redakcja

03.10.2011 19:19, aktual.: 04.10.2011 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do naszego labu zawitał kolejny „galaktyczny” produkt Samsunga. Nowy gość jest wyjątkowy, bowiem jego marketingiem zajmuje się samo Apple ;-)

Galaxy Tab 10.1, bo o nim mowa, znany jest szerszemu gronu czytelników z powodu niekończącej się wojny patentowej, która wybuchła pomiędzy największymi firmami z sektora IT. Apple doprowadziło do zakazu sprzedaży tego tabletu w Niemczech oraz Holandii (kraje zostały wybrane nieprzypadkowo, oba posiadają największe porty przeładunkowe w Europie), w kraju tulipanów zakaz utrzymał się jednak tylko chwilę. Postanowiliśmy rzucić okiem na produkt, o który stoczona została jedna z głośniejszych i ostrzejszych batalii patentowych.

Zapraszamy do lektury artykułu: Samsung Galaxy Tab 10.1 — gwiezdne wojny.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że w rozbudowanym niedawno dziale lab znajdziecie recenzje m.in. efektownego komputera Apple iMac 27", topowego smartfonu HTC EVO 3D, głośników do kina domowego Roth BAR 1, kobiecego smartfonu HTC Salsa, a także zaskakująco dobrego tabletu Motorola XOOM z systemem Android 3.1.

Zachęcamy też do śledzenia nowego cyklu krótszych recenzji. Ostatnio pisaliśmy m.in. o tanim projektorze Epson EB-X11, rozbudowanej kamerze internetowej Logitech HD Pro Webcam C910, niedrogiej myszy dla graczy Natec Jaguar, centrum multimedialnym z odtwarzaczem płyt Blu-ray Acer Revo 100, bezprzewodowych głośnikach Creative ZiiSound D5x, projektorze do kina domowego BenQ W710ST, czy zaawansowanym routerze bezprzewodowym Netgear N900.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)