Recenzja tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1

Recenzja tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1

Redakcja
03.10.2011 19:19, aktualizacja: 04.10.2011 12:11

Do naszego labu zawitał kolejny „galaktyczny” produkt Samsunga. Nowy gość jest wyjątkowy, bowiem jego marketingiem zajmuje się samo Apple ;-)

Galaxy Tab 10.1, bo o nim mowa, znany jest szerszemu gronu czytelników z powodu niekończącej się wojny patentowej, która wybuchła pomiędzy największymi firmami z sektora IT. Apple doprowadziło do zakazu sprzedaży tego tabletu w Niemczech oraz Holandii (kraje zostały wybrane nieprzypadkowo, oba posiadają największe porty przeładunkowe w Europie), w kraju tulipanów zakaz utrzymał się jednak tylko chwilę. Postanowiliśmy rzucić okiem na produkt, o który stoczona została jedna z głośniejszych i ostrzejszych batalii patentowych.

Zapraszamy do lektury artykułu: Samsung Galaxy Tab 10.1 — gwiezdne wojny.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że w rozbudowanym niedawno dziale lab znajdziecie recenzje m.in. efektownego komputera Apple iMac 27", topowego smartfonu HTC EVO 3D, głośników do kina domowego Roth BAR 1, kobiecego smartfonu HTC Salsa, a także zaskakująco dobrego tabletu Motorola XOOM z systemem Android 3.1.

Zachęcamy też do śledzenia nowego cyklu krótszych recenzji. Ostatnio pisaliśmy m.in. o tanim projektorze Epson EB-X11, rozbudowanej kamerze internetowej Logitech HD Pro Webcam C910, niedrogiej myszy dla graczy Natec Jaguar, centrum multimedialnym z odtwarzaczem płyt Blu-ray Acer Revo 100, bezprzewodowych głośnikach Creative ZiiSound D5x, projektorze do kina domowego BenQ W710ST, czy zaawansowanym routerze bezprzewodowym Netgear N900.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)