Rozstrzygnięcie konkursu urodzinowego! Kto zdobył projektor BenQ?

Redakcja

18.01.2012 20:40, aktual.: 20.01.2012 01:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursie, który ogłosiliśmy w związku z uruchomieniem nowej platformy blogowej, na 9 urodziny dobrychprogramów.

Przypomnijmy, że 7 grudnia, aby uczcić dziewięciolecie istnienia naszego portalu, udostępniliśmy Wam całkowicie przebudowany blog czytelników. Nowa odsłona przygotowana została przede wszystkim z uwzględnieniem Waszych sugestii i komentarzy. Duże nagłówki, większa czcionka treści oraz większe odstępy pomiędzy wierszami mają ułatwić czytanie wpisów, natomiast tzw. zajawki, kategorie tematyczne i wyszukiwarka pomogą w znalezieniu interesujących treści. Usprawnienia znalazły się także po stronie edycji wpisów — są nowe opcje formatowania, wygodniej wprowadza się tekst, nie ma limitu obrazków. Jedną z najważniejszych nowości na blogu jest też nowy wygląd oraz motywy graficzne. To właśnie nich dotyczył konkurs, który zorganizowaliśmy przy współpracy z firmą Benq. Wystarczyło zaproponować własny motyw (grafikę) nagłówka blogu opracowany na bazie np. fotografii czy rysunku.

Zgłosiliście aż 776 motywów, a co nie mniej ważne zdecydowana większość z nich prezentowała bardzo wysoki poziom. To tylko utrudniło prace redakcyjnego jury ;) Braliśmy pod uwagę pomysł, estetykę, kompozycję (w szczególności dopasowanie do logo bloga, elementów interfejsu i bannera), a nawet jakość samego pliku wynikowego (niektóre prace miały zbyt wysoką kompresję). Nie bez znaczenia były nawiązania do dobrychprogramów jak i samego bloga. Mimo tak wielu kryteriów, wybór był bardzo ciężki ponieważ wyróżniających się prac było bardzo dużo. Koniec końców powzięliśmy decyzję o przyznaniu dodatkowych nagród, czego pierwotnie nie planowaliśmy ;) Zacznijmy jednak od zwycięzców.

1 miejsce i projektor BenQ W700 przyznaliśmy mjc za motyw dobroprogramowy zachód słońca.2 miejsce i monitor BenQ RL2240H otrzymuje brlukasz za motyw POLSKA3 miejsce i aparat BenQ GH600 otrzymuje mika-el za pracę Kwitnąca wiśnia4 miejsce i aparat BenQ P1410 powędruje do Sci-Clone za motyw Nuclei 45 miejsce i aparat BenQ E1465 przyznaliśmy zaś Pustelnikowi za Niemoc twórczą

Wyróżnione motywy to: Rdza fantazja i Morskie Oko (DjLeo), Las wiedzy, Apple war, Sign i test (guarleno), Kolorowe kwadraty (mika-el), abstrakcja (troluas), Grunge, Welder i Balon (brlukasz), Kubek (beck1983), Retro i Strona (Goldeneye), zimowy zachód (QuiGon), dp blogTeam art (Ostatni Mohikanin), Elektronika (marcin.sz), Kolki (guskapolka). Autorów nagrodzimy dodatkowymi nagrodami w postaci oprogramowania lub gadżetów.

Ponadto wśród wszystkich osób, które wzięły udział w konkursie, ale nie zdobyły żadnej z głównych nagród wylosowaliśmy koszulki dobrychprogramów. Wylosowane osoby to: Agness1978, Ave5, Axles, Ayzen, beaciaxx, beck1983, blackmetalowiec, Canaris1978, damiano9116, donato, ejpi, ellalem, fins87, guarleno, haazet, HardCore IV, iguana100, Jaahquubel_, jacekbch, karolak416, krak49, krendzel, kubefix, looki269, Lukaz, MarcinO_86, marek.fenix, margo.net, michaello, ola.coeur, Ostatni Mohikanin, panb, Pipes, PLI52KA, plunio7, QuiGon, robo3, RoninPn, semtex, Simek, sin42, tiktak666, tomkap, tooschee, tymcio76, underface, Vanshei, vvmoris, woyt4s, Zbigniew2003.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału, firmie BenQ dziękujemy za ufundowanie atrakcyjnych nagród, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy — skontaktujemy się z Wami mailowo na adres podany w profilu. Nagrodzone i wyróżnione motywy możecie zobaczyć na blogu — zachęcamy do przeglądania i ustawiania na własnym blogu / profilu. Sukcesywnie będziemy udostępniać do wyboru kolejne motywy zgłoszone w konkursie (po dopasowaniu kolorystyki).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (85)
Zobacz także