Snapchat będzie wszędzie – Stories trafią na strony i do innych aplikacji

Snapchat będzie wszędzie – Stories trafią na strony i do innych aplikacji

Snapchat będzie wszędzie – Stories trafią na strony i do innych aplikacji
28.12.2017 12:18

Za pomocą Snapchata komunikować się wyłącznie z jego użytkownikami, którzy mają zainstalowaną mobilną aplikację, dostępną na Androida i iOS-a. Snapchat chce jednak teraz zwiększyć zasięg, wprowadzając funkcję Stories Everywhere. Umożliwi ona dzielenie się Stories w innych aplikacjach oraz w Internecie.

Informacje dotyczące zmian w Snapchacie opisał serwis Cheddar, który zdobył je od anonimowego źródła. Funkcja wstawiania Stories na strony Internetowe ma działać na podobnej zasadzie, jak choćby osadzanie tweetów. Snapchat ma nadzieję, że zwiększenie zasięgu na inne platformy, przełoży się do wzrostu popularności i pomoże w obecnej stagnacji w przybywaniu nowych użytkowników.

Stories on Snapchat

Dziś Snapchat musi walczyć także z innymi aplikacjami, które przejęły część jego funkcjonalności. Własne Stories, czyli zdjęcia i filmiki udostępnianie przez 24 godziny większej grupie osób, znajdziemy już w Facebooku, Messengerze, oraz przede wszystkim Instagramie. Snapchat jednak nie tylko został skopiowany, ale wyprzedzony – odpowiedniki Stories na Facebooku czy Instagramie już od jakiegoś czasu przeglądać można w wersji przeglądarkowej na pulpitach.

Aktualną wersją aplikacji Snapchata znajdziecie w naszej bazie. Dostępna jest wersja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)