Snapchat z nowymi funkcjami. Zagrasz ze znajomymi przez komunikator, a znane budowle ożyją

Snapchat z nowymi funkcjami. Zagrasz ze znajomymi przez komunikator, a znane budowle ożyją

Snapchat z nowymi funkcjami. Zagrasz ze znajomymi przez komunikator, a znane budowle ożyją
Redakcja
05.04.2019 17:54

Snapchat z nowymi funkcjami. Znane budowle ożyjąSą na sali jacyś użytkownicy Snapchata? Będziecie zadowoleni, bo twórcy popularnej apki społecznościowej sypnęli nowościami.

Nowe funkcje zostały zapowiedziane podczas imprezy Snap Partner Summit 2019.

Snap Games to nowa platforma dla graczy

Snap już jakiś czas temu wprowadził kilka prostych gier, które były kontrolowane m.in. ruchami twarzy. Teraz firma podeszła do tematu na poważniej.

Snap Games to wieloosobowe gry, które można uruchomić bezpośrednio z poziomu czatu. Nie jest wymagana żadna dodatkowa instalacja, a podczas rozgrywki można oczywiście rozmawiać ze znajomymi.

Na start Snap wspólnie z partnerami (na liście których znajduje się m.in. Zynga) przygotował sześć produkcji: "Bitmoji Party", "Tiny Royale", "Snake Squad", "C.A.T.S. Drift Race", "Zombie Rescue Squad" oraz "Alphabear Hustle". W przyszłości ma być tego dużo więcej.

Snap Games: Ready? Set. Play! | Snap Partner Summit 2019

Z nowej platformy dla graczy można korzystać już teraz.

Filtry AR nie tylko na twarz

Snapchat od lat kojarzony jest z filtrami rozszerzonej rzeczywistości, które nakładane są o twarz. Twórcy aplikacji idą o krok dalej wprowadzając nowe typy filtrów.

Od teraz programiści mogą tworzyć trójwymiarowe obiekty, które w czasie rzeczywistym będą nakładane na dłonie, całe ciało, zwierzęta lub nawet... budowle. Szczególnie intrygująco prezentuje się ostatni rodzaj filtrów, który możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli chcecie wybiec przed dom i wypróbować nową funkcję na pobliskim budynku, muszę was zmartwić. Każda budowla wymaga zaangażowania programistów, dlatego funkcja działa tylko w przypadku ikonicznych punktów orientacyjnych pokroju wieży Eiffla.

Lenses: Scan Your World | Snap Partner Summit 2019

Nowości jest więcej

Na Snap Partner Summit 2019 firma zapowiedziała także zacieśnienie współpracy z innymi serwisami. Snapy będzie można umieszczać m.in. w profilu na Tinderze.

Na łamach Snapchata pojawiły się ponadto kolejne seriale Snap Originals, nagrane oczywiście w orientacji pionowej. Firma przygotowała 10 nowych dokumentów, komedii i dramatów dla nastolatków: "Two Sides", "Can’t Talk Now", "Sneakerheads", "Commanders", "Denton’s Death Date", "While Black", "BuzzFeed’s", "Dead of Night", "Compton Dreams" oraz "Stranded with Sam and Colby".

Aplikację Snapchat na iOS i Androida znajdziecie w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)