Sony zachęca do nabywania PS4 z Vitą, w sklepach już powinny pojawiać się zestawy

28.11.2013 15:11

Współpraca PlayStation Vita z PS4 jest mocno promowana od czasu zademonstrowania światu konsoli nowej generacji i Sony oczywiście chciałoby, żeby sprzedaż jednego systemu odbiła się też na ilości wykupionych egzemplarzy PSV. Tam, gdzie to możliwe (z uwagi na ograniczoną ilość dostępnych sztuk PlayStation 4), firma zachęca sklepy do przygotowywania specjalnych zestawów, wcale nie mając na względzie oszczędności.

Obraz

Chodzi o ruch typowo marketingowy, przed zbliżającymi się świętami. W Anglii taki pakiet powinien kosztować nieco mniej niż 500 funtów, które zapłacilibyśmy decydując się nabyć oba systemy osobno. Sony podkreśla, że jeśli ktoś opłaca sobie na PS3 PlayStation Plus to zyskuje już gry na trzy konsole, doliczając te na Vitę oraz PS4. Do wyobraźni konsumentów ponoć też bardzo przemawia możliwość przerzucenia sobie gry z PlayStation 4 na ekranik przenośnego urządzenia Sony, dzięki funkcji Remote Play.

Jutro urządzenie nowej generacji Sony debiutuje w Europie, również w Polsce. Ograniczona ilość konsol będzie dostępna jednak już dzisiaj od 23:59 w warszawskim Sony Store w Centrum Handlowym Arkadia. Szybka akcja potrwa do 1 w nocy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)