Spotify na Androida już potrafi wybierać muzykę podczas biegania

Spotify na Androida już potrafi wybierać muzykę podczas biegania

Spotify na Androida już potrafi wybierać muzykę podczas biegania
15.09.2015 18:42

Funkcja Spotify Running, która zdobyła wielu fanów wśród miłośników biegania posiadających iPhone’a w końcu trafia na Androida. Teraz także użytkownicy smartfonów z zielonym robocikiem dzięki odpowiednio dobranym utworom będą mogli polepszyć swoje wyniki.

W maju popularna aplikacja Spotify w wersji na iOS otrzymała funkcję Spotify Running. Jej zadaniem jest zapewnianie dodatkowej motywacji do przebiegnięcia kolejnych kilometrów, a także pomaga zachować rytm. W tym celu odtwarzane są odpowiednie utwory, które mają sprawić, że utrzymujemy tempo lub je zwiększamy. Do ustalenia naszego tempa wykorzystywane są sensory wbudowane w iPhone’a.

W końcu funkcja Spotify Running trafiła również do aplikacji na Androida. Teraz także posiadacze smartfonów działających pod kontrolą mobilnego systemu operacyjnego Google będą mogli biegać z odpowiednio dobranymi utworami. Brzmi to atrakcyjnie, zadowolone powinny być przede wszystkim osoby niewyobrażające sobie aktywności fizycznej bez ulubionej muzyki. Dodatkowo dzięki Spotify Running łatwiej utrzymają odpowiednie tempo, a nawet mogą polepszyć swoje wyniki. To z pewnością wygodniejsze rozwiązanie niż ciągłe sprawdzanie statystyk biegu na ekranie smartfona. Z opinii biegający osób wynika, że faktycznie Spotify Running działa. Część korzystających z tej funkcji osób zauważyło, że dany dystans przebiega szybciej. Wyniki nie powinny być zaskoczeniem, wiele badań dowiodło, że odpowiednio dobrana muzyka pozwala osiągnąć lepsze rezultaty.

Ze Spotify Running mogą już korzystać użytkownicy urządzeń z iOS i Androidem. Niestety, tej funkcji nie znajdziemy jeszcze w aplikacji na Windows Phone. Mobilne okienka przez kolejną już firmę zostały potraktowane jako mniej atrakcyjna platforma.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)