Spotkajmy się na siódmym HotZlocie!

Spotkajmy się na siódmym HotZlocie!
Redakcja

31.03.2013 12:00, aktual.: 31.03.2013 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mamy wielką przyjemność zapowiedzieć, że w dniach 26-28 lipca odbędzie się HotZlot 2013, czyli siódme już spotkanie naszych czytelników.

Kontynuując „zamkową tradycję”, w tym roku gościć nas będzie przepiękny Zamek Kliczków położony w sercu malowniczych Borów Dolnośląskich. Miejsce to od pierwszej chwili zachwyca zabytkową architekturą, historycznymi wnętrzami, bajkowym dziedzińcem i rozległym parkiem. Czuć tu oddech historii i atmosferę prawdziwego zamku. Jednocześnie rozbudowana infrastruktura jest w stanie sprostać naszym wyśrubowanym wymaganiom. Mieszczący się w Zamku czterogwiazdkowy hotel zdolny jest pomieścić około 200 osób, taką więc też liczbę uczestników planujemy podczas tej edycji HotZlotu. Do dyspozycji zlotowiczów będzie basen, sauny, centrum fitness, sala bilardowa i szereg innych atrakcji.

Obraz

Jaka będzie tegoroczna edycja? Sześć dotychczasowych HotZlotów ustawiło poprzeczkę bardzo wysoko, ciężko będzie więc czymś Was zaskoczyć w tym roku ;) Na pewno nie zrezygnujemy z wypracowanej przez lata merytoryczno-integracyjnej formuły spotkania. Trzy dni HotZlotu wypełnią więc zarówno sesje techniczne, dyskusje i wystawy sprzętu, jak i rozgrywki, zabawy oraz tradycyjna impreza przy grillu i piwie. Szykujemy także kilka niespodzianek, ale o tym na razie cicho sza :) Już teraz możemy natomiast potwierdzić, że udział w HotZlocie pozostanie praktycznie bezpłatny dla uczestników. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł, zapewniając wszystkim uczestnikom noclegi, pełne wyżywienie i cały szereg atrakcji. Dodatkowo, za niewielką opłatą będzie można przedłużyć pobyt do 29 lipca, w ramach tzw. programu rozszerzonego.

Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu będzie znacznie większe niż liczba planowanych miejsc, jednak przy oglądalności dobrychprogramów sięgającej 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały. Spotkanie kierujemy zatem przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami, wartościowymi komentarzami, postami na forum czy zgłoszeniami interesujących programów. Wystosujemy do nich imienne zaproszenia uprawniające do priorytetowej rejestracji, dziękując im w ten sposób za wkład w rozwój portalu. Chęć udziału będzie mógł jednak zgłosić każdy — część miejsc zostanie rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli równe szanse.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("HotZlot2012360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 209, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"HotZlot2012-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20130119213451.png&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2012-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2012-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2012-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2012-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Czasu jest jeszcze bardzo dużo, wszystkich zainteresowanych udziałem zachęcamy zatem do większej aktywności. Jak można sobie „zapracować” na gwarantowaną wejściówkę? Przede wszystkim współtworząc blog czytelników. Wystarczy się zarejestrować, uzupełnić profil, ewentualnie zdefiniować wygląd swojego bloga i już można działać! Premiować będziemy osoby systematycznie publikujące ciekawe wpisy na tematy związane z oprogramowaniem, sprzętem, grami i innymi szeroko pojętymi zagadnieniami technologicznymi. Będziemy także zwracać uwagę na sferę wizualno-językową, a więc poprawne formatowanie, brak błędów, ogólny wygląd wpisów. Oczywiście blogi to nie wszystko — zachęcamy też do pisania recenzji ulubionych programów, udzielania się w komentarzach, pomagania innym użytkownikom na forum itd.

Ponieważ lista partnerów jest jeszcze otwarta, nie możemy na razie ogłosić szczegółowego programu ani też rozpocząć oficjalnej rejestracji. Planujemy jednak, że stanie się to na przełomie maja i czerwca. O HotZlocie informujemy jednak już teraz, abyście mogli zarezerwować sobie czas z odpowiednim wyprzedzeniem. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, młodszych czytelników zmuszeni będziemy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich edycji: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, i 2007.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (153)