Szybkie i funkcjonalne MIUI 7 zawita na smartfonach już 27 października

Strona głównaSzybkie i funkcjonalne MIUI 7 zawita na smartfonach już 27 października
21.10.2015 15:02
Szybkie i funkcjonalne MIUI 7 zawita na smartfonach już 27 października

Podana została data premiery nowej wersji MIUI oznaczonej numerkiem 7. Użytkownicy zmodyfikowanego Androida od Xiaomi aktualizację otrzymają już w następnym tygodniu, dokładnie 27 października. Jest na co czekać, nowości jest sporo.

MIUI ma miliony fanów na całym świecie i przez sporo grono osób uważane jest za najlepszą modyfikację Androida. Nowe wersje wyczekiwane są więc z dużą niecierpliwością. Już 27 października pojawi się kolejna duża odsłona. MIUI 7 dostępne będzie w formie aktualizacji OTA, a także na serwerach Xiaomi pojawią się obrazy systemu.

350144502524307393

MIUI 7 nie przynosi dużych zmian w wyglądzie, chociaż nowych elementów nie brakuje. Pojawią się również nowe funkcje zwiększające możliwości, a także twórcy zdecydowali się na wyraźną optymalizację systemu. Xiaomi chwali się, że dzięki wprowadzonym zmianom nowa wersja jest o 30% szybsza, a dodatkowo mniej obciąża smartfona, co skutkuje nawet o 25% dłuższym czasem pracy. Sporej aktualizacji doczekała się aplikacja galerii. Wprowadzono do niej funkcję rozpoznawania twarzy. Rodzice dający swojemu dziecku smartfon do zabawy będą zadowoleni ze specjalne trybu. Pozwoli on na udostępnienie dziecku tylko wybranych elementów, co uniemożliwi mu wprowadzanie zmian w systemie oraz zablokuje dostęp dla ważnych danych. Nowością jest możliwość ustawienia filmu jako dzwonka, wcześniej do danego kontaktu mogliśmy przypisać tylko zdjęcie i dźwięk.

W formie aktualizacji OTA nowa wersja MIUI zostanie wydana na nowe urządzenia Xiaomi, w tym na pewno na: Mi 2, Mi 2S, Mi 3, Mi 4, Redmi 1S, Redmi Note, Mi Note, Mi Note Pro, Mi 4i, Redmi 2 oraz Redmi Note 2. Oczywiście na stronie Xiaomi dostępny do pobrania będzie także obraz systemu, z którego będą mogli skorzystać także użytkownicy innych smartfonów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)