Tidal HiFi w Plusie. Pierwsza taka oferta w Polsce

fot. Pexels
fot. Pexels

02.04.2021 11:55, aktual.: 06.03.2024 21:55

Tidal oferuje teraz nowe warianty subskrypcji, a Plus jako pierwszy operator w Polsce daje możliwość korzystania z usługi Tidal HiFi. Jak zapewnia usługodawca, nowy wariant zapewnia bezstratną jakość dźwięku jak na płycie CD oraz katalog z jakością dźwięku Masters, czyli o najwyższych możliwych parametrach. Dodatkowo pojawi się również opcja Familiy, która daje możliwość korzystania z serwisu nawet przez sześć osób

Chociaż Tidal dostępny jest również w ramach oferty innych operatorów, to klienci Plusa jako pierwsi będą mieli możliwość wypróbować wariant HiFi. Tidal HiFi opiera się na formacie FLAC (16 bit / 44,1 kHz) zapewniającym intensywniejszy i czystszy strumieniowy przesył dźwięku.

W tym wariancie usługi jest także dostępny dodatkowy katalog z jakością dźwięku Masters (MQA), który zapewnia odbiorcom dźwięk w uwierzytelnionej i nienaruszonej wersji (zazwyczaj 24 bity / 96 kHz) o najwyższych możliwych parametrach. Jest on tak doskonały, jak brzmiał w studiu nagraniowym i dokładnie taki, jak chciał tego artysta.

Kolejny nowy wariant, czyli Tidal Family to pakiet rodzinny, który pozwala na korzystanie z usługi przez nawet sześć osób, a każdy użytkownik ma indywidualne spersonalizowane konto i dostęp do własnych playlist. Tidal Family jest dostępny również w drugim wariancie z HiFi, czyli z najlepszą jakością dźwięku.

Tidal w Plusie jest dostępny w czterech rodzajach subskrypcji:

Tidal Premium za 19,99 zł miesięcznie.Tidal Premium Family, czyli pakiet rodzinny za 29,99 zł miesięcznie.Tidal HiFi, czyli wariant z muzyką w najlepszej jakości dźwięku za 39,99 zł miesięcznie.Tidal HiFi Family, czyli pakiet rodzinny z muzyką w najlepszej jakości dźwięku za 59,99 zł miesięcznie.

Tidal w Plusie dostępny jest w każdym wariancie abonamentu, a dodatkowo nowi użytkownicy mogą skorzystać z 90-dniowego okresu próbnego, kiedy wszystkie funkcjonalności serwisu są dostępne za darmo. W okresie bezpłatnego użytkowania mają możliwość wypróbowania wszystkich wariantów, a po tym czasie zostanie ona przekształcona w usługę płatną zgodnie z wybranym wariantem.

Plus daje swoim klientom możliwość dopisania usługi Tidal do rachunku za usługi telekomunikacyjne, o czym więcej przeczytacie na stronie operatora.

[frame] Aplikację Tidal na Androida lub iOS-a pobierzecie z naszego katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)