Twitter i Periscope z filmami 360 stopni. Na razie zapomnij o własnych nagraniach

Twitter i Periscope z filmami 360 stopni. Na razie zapomnij o własnych nagraniach

Twitter i Periscope z filmami 360 stopni. Na razie zapomnij o własnych nagraniach
29.12.2016 14:30

Facebook czy YouTube oferują wideo 360 stopni już od dłuższego czasu, w tyle pozostawał wciąż Twitter. Jednak w końcu i jego użytkownicy, a także aplikacji Periscope otrzymają dostęp do filmów sferycznych. Na początku dostępna będzie funkcja oglądania, a możliwość transmisji własnych materiałów otrzymają tylko nieliczni, dopiero potem całość ma być udostępniona reszcie.

Przeglądając Facebooka coraz częściej możemy spotkać się z filmami 360 stopni. Chętnie z tego typu materiałów korzystają reklamodawcy – reklama umożliwiająca potencjalnemu klientowi krótką zabawę z interaktywnym materiałem w 360 stopniach, co pozwala przyciągnąć na dłużej, zapewniając także lepszą prezentację danego produktu. Oczywiście nie brakuje wideo 360 stopni nadawanych przez użytkowników czy przedstawiających coś bardziej wartościowego od reklam.

W końcu także osoby korzystające z Twittera dostaną filmy sferyczne. Funkcja trafi również do Periscope, aplikacji która jest własnością Twittera. Na początku tylko wybrani partnerzy będą mogli prowadzić transmisje na żywo zrealizowane w 360 stopniach, takie materiały zostaną odpowiednio oznaczone. Natomiast użytkownicy będą wyłącznie odbiorcami nowych filmów. .

Filmy 360 stopni będą dostępne także z poziomu mobilnych aplikacji. Funkcja z pewnością z czasem trafi także do reszty użytkowników. Jeśli jesteście zainteresowani testami, to na oficjalnym blogu Periscope możecie wpisać się na listę oczekujących.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)