Uber z funkcją zmiany miejsca odbioru. Koniec opłat za ludzkie błędy?

Uber z funkcją zmiany miejsca odbioru. Koniec opłat za ludzkie błędy?

30.03.2017 16:34, aktual.: 31.03.2017 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od początku Ubera, czyli od jakichś 8 lat, użytkownicy ciągle wymieniają przede wszystkim jedną wadę usługi – brak możliwości poprawienia miejsca odbioru. Teraz to się zmieni, firma w końcu wysłuchała długo zgłaszanych uwag i udostępniła funkcję edycji.

Po zatwierdzeniu kursu mogliśmy wyłącznie go anulować, co narażało nas na poniesienie kosztów, drugą opcją było dotarcie do ustalonego wcześniej miejsca, a każda minuta zwłoki to dodatkowa opłata. W przypadku pierwszej metody, oprócz możliwe opłaty, byliśmy ponadto zmuszeni do zamówienia kolejnego kierowcy, już z ustaloną nową lokalizacją – kolejne dodatkowe koszta.

Powyższe problemy w końcu się skończą. Uber przedstawił długo wyczekiwaną funkcję. Teraz jeśli będziemy chcieli zmienić lokalizację przyjazdu kierowcy, wystarczy wybrać przycisk Edytuj obok wyznaczonej wcześniej lokalizacji i wprowadzić nowy adres. Proste i wyjątkowo przydatne.

Uber podaje, że testy nowej funkcji miały już miejsce w kilku miastach. Przebiegły one pomyślnie, a dodatkowo zmniejszyły liczbę anulowanych przejazdów, co powinni docenić zarówno pasażerowie, jak i kierowcy.

Obecnie funkcja dostępna jest wyłącznie na iOS i tylko na terenie USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie po kolejnych testach trafi ona również na Androida i miejmy nadzieję, że już niebawem zostanie udostępniona także polskim klientom Ubera. Aktualną wersję aplikacji znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)