Vine w rękach PornHuba? Sześciosekundowe filmiki powinny wystarczyć każdemu

Vine w rękach PornHuba? Sześciosekundowe filmiki powinny wystarczyć każdemu

28.10.2016 20:40, aktual.: 28.10.2016 20:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serwis Vine zapewniający dostęp do 6-sekundowych filmików, został oficjalnie zamknięty przez Twittera. Popularną kiedyś platformę chce uratować PornHub, przywracając mu chwałę dzięki bardziej kontrowersyjnym materiałom. Podobno 6-sekundowe wideo ma być w zupełności wystarczające, by dobrze się bawić.

Szukający oszczędności zarząd Twittera oficjalnie ogłosił, że zamyka Vine’a. Serwis społecznościowy niegdyś cieszący się dużą popularnością i przyciągający miliony użytkowników oraz znanych celebrytów, nie wytrzymał silnej konkurencji. Możliwość publikowania sześciosekundowych filmików okazała się niewystarczająca, użytkownicy wybrali chociażby Instagrama. Dalsze trzymanie Vine’a stało się nieopłacalne, Twitter nie chciał już dalej dopłacać.

Strona główna Vine’a ma pozostać, ale będzie służyć wyłącznie do oglądania już wcześniej umieszczonych materiałów. Nie będziemy mogli umieszczać nowych filmików. Użytkownicy mają obawy, że z czasem, Twitter zdecyduje się na jej całkowite zamknięcie. Jednak ratunek może przyjść z nieoczekiwanej strony, bowiem kupnem zainteresowany jest PornHub, słynna strona z filmami dla dorosłych.

Vine w rękach PornHuba będzie ciekawszy?
Vine w rękach PornHuba będzie ciekawszy?

PornHub obiecuje przywrócić Vine chwałę, wprowadzając do serwisu materiały NSFW. Moglibyśmy więc zobaczyć filmiki, które z pewnością byłyby niezgodne z polityką Facebooka czy Instagrama. PornHub dodaje, że 6-sekundowe materiały są wystarczającą długie by dobrze się bawić. Cokolwiek mieli na myśli, to samo stwierdzenie jest dość intrygujące.

Możliwe, że Twitter zgodzi się na ofertę PornHub. Wówczas Vine mógłby zyskać drugie życie i stać się ciekawą alternatywą dla popularnych platform społecznościowych, mniej restrykcyjną i wypełnioną bardziej interesującymi treściami niż kolejne zdjęcia obiadów czy kotów. To mogłoby się udać, zwłaszcza, że chociażby pornograficzne animacje w formacie GIF były na Tumblrze zdumiewająco popularne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także