Ważny komunikat Banku Millennium. Zmiana od 13 listopada

Ważny komunikat Banku Millennium. Zmiana od 13 listopada

Bank Millennium ma dla klientów ważny komunikat
Bank Millennium ma dla klientów ważny komunikat
Źródło zdjęć: © Bank Millennium
Oskar Ziomek
08.11.2023 18:47

Bank Millennium zmienia adres logowania do bankowości internetowej Millenet i przypomina o tym wszystkim klientom w komunikacie. Nowy URL wchodzi w życie 13 listopada, a oprócz adresu strony, zmieni się także wygląd serwisu podczas logowania do bankowości.

Bank Millennium od 13 listopada wprowadza nowy adres logowania do bankowości internetowej Millenet, a równocześnie odświeżony wygląd serwisu. Klienci mogą trafić na komunikat w tej sprawie, na co zwraca uwagę tvn24.pl. Bank Millennium zaznacza, że kolejne kroki logowania i dane, które trzeba podać, by dostać się do bankowości Millenet nie zmieniają się. Nadal funkcjonować będzie 8-cyfrowy MilleKod, Hasło 1 oraz konieczność podania dwóch znaków identyfikatora.

Adres logowania do bankowości internetowej zostanie zmieniony na: login.bankmillennium.pl/retail/login. Bank Millennium podkreśla, że podobnie jak dotychczas procedurę logowania można po prostu zacząć na stronie głównej banku. Przycisk logowania automatycznie przekieruje klienta do nowego serwisu Millenet z odświeżonym wyglądem. Warto zapamiętać tę możliwość lub ręcznie dodać adres do zakładek, by nie trafić na spreparowaną stronę z poziomu Google'a.

Logowanie do Millenetu obecnie
Logowanie do Millenetu obecnie© dobreprogramy

Korzystając z okazji Bank Millennium podkreśla, że o zmianie adresu logowania do bankowości Millenet informuje wyłącznie kanałami banku, nie wysyłając w tej sprawie wiadomości e-mail czy SMS-ów do klientów. Przypomina także o zasadach bezpieczeństwa podczas logowania - sprawdzaniu adresu w przeglądarce przed wpisaniem swoich danych ze szczególnym zwróceniem uwagi na możliwe literówki lub inne błędy w URL-u. Podobne zasady przypominał niedawno VeloBank.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)