Webowy Tinder dostępny w Polsce: smartfon nie jest już niezbędny

Webowy Tinder dostępny w Polsce: smartfon nie jest już niezbędny

Webowy Tinder dostępny w Polsce: smartfon nie jest już niezbędny
Oskar Ziomek
06.10.2017 13:40, aktualizacja: 06.10.2017 14:22

O tym, że drugiej połówki przez Internet można poszukiwać nie tylko ze smartfonem w ręku, Tinder wiedział już jakiś czas temu, kiedy wersja online serwisu trafiła do pierwszej grupy użytkowników pod koniec marca. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze kiedy można liczyć na pojawienie się usługi w naszym kraju, ale spekulacje można odłożyć na bok, bowiem Tinder Online jest już dostępny w Polsce.

Dzięki temu wszyscy użytkownicy, którzy dotychczas musieli na czas pracy pozbawić się przyjemności przeglądania kolejnych zdjęć w serwisie, teraz będą mieli łatwiej, bo zamiast sięgania po telefon wystarczy kolejna karta w przeglądarce. Sama obsługa generalnie jest jednak bardzo zbliżona do tej znanej ze smartfonowej aplikacji, a zamiast dotykowych gestów korzystać można z klawiatury.

Tinder Online Demo Video | Product Demo | Tinder

Warto dodać, że obok obsługi również i funkcjonalność webowej wersji Tindera jest taka sama. Obok przeglądania kolejnych fotografii kandydatów, można stąd przygotować własny profil, przeglądać inne oraz korzystać z czatu. Do zalogowania czy też rejestracji w serwisie nadal można użyć konta z Facebooka lub wykorzystać numer telefonu.

Przypomnijmy, że w marcu webowy Tinder był już dostępny dla użytkowników z Argentyny, Brazylii, Filipin, Indonezji, Kolumbii, Meksyku, Szwecji i Włoch, więc globalnie z tego sposobu dostępu skorzystało już zapewne wielu Internautów. Przyzwyczajonym do dotychczasowej obsługi serwisu pozostają do dyspozycji mobilne wersje Tindera, które można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu dla Androida oraz iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)