iOSZdrowie i aktywnośćTreningWorkout Trainer
Workout Trainer ikona

Workout Trainer11.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu ogromną kolekcję gotowych treningów na każdą grupę mięśni i na dowolnym poziomie trudności.

Treningi można odtwarzać w czasie ćwiczenia. Wiele z nich zostało opatrzonych filmami, co ułatwia wykonywanie ćwiczeń. Każdy kurs można zapisać na urządzeniu do odtwarzania bez połączenia z Internetem. Poza sesjami treningowymi w aplikacji można znaleźć także całe plany na kilka tygodni. Aplikacja wpisze odpowiednie sesje w kalendarz i będzie o nich przypominać. W dogodnym momencie można odtworzyć trening.

Można tu tworzyć własne treningi z dostępnych w bazie ćwiczeń lub „przepisać” do aplikacji plan ułożony przez trenera na siłowni. Ćwiczenia są podzielone według partii mięśniowej oraz potrzebnego wyposażenia. Nie brak też ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Ze znajomymi można porównywać wyniki, śledzić postępy i dzielić się ulubionymi zestawami ćwiczeń. Ponadto można obserwować ulubionych trenerów i zbierać dostępne treningi w kolekcjach.

Aplikacji Skimble można z powodzeniem używać w darmowej wersji, ale warto sięgnąć po wersję Pro. Cennik jest bardzo przystępny. Za 3 dolary miesięcznie lub 20 rocznie można uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych treningów, ukryć reklamy, korzystać z głosowego wsparcia wirtualnych trenerów i forum. Abonament Pro+, kosztujący 7 dolarów miesięcznie lub 60 rocznie, pozwala ponadto odtwarzać treningi na komputerze. Aplikacja może wymieniać dane z Health Kit i pokazywać polecenia na Apple Watchu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSkimble
Liczba pobrań75
Data aktualizacji2 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Workout Trainer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)