AndroidZdrowie i aktywnośćTreningWorkout Trainer fitness coach
Workout Trainer fitness coach ikona

Workout Trainer fitness coach

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to prawdziwa kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu ogromną kolekcję gotowych treningów, dłuższych i krótszych, na każdą grupę mięśni i na dowolnym poziomie zaawansowania.

Treningi można odtwarzać w czasie ćwiczenia. Wiele z nich zostało opatrzonych filmami, co ułatwia wykonywanie ćwiczeń. Każdy kurs można zapisać na urządzeniu do odtwarzania bez połączenia z Internetem. Poza sesjami treningowymi w aplikacji można znaleźć także całe plany na kilka tygodni. Aplikacja wpisze odpowiednie sesje w kalendarz i będzie o nich przypominać. W dogodnym momencie można odtworzyć trening.

Można tu tworzyć własne treningi z dostępnych w bazie ćwiczeń lub „przepisać” do aplikacji plan ułożony przez trenera na siłowni. Ćwiczenia są podzielone według partii mięśniowej oraz potrzebnego wyposażenia. Nie brak też ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Ze znajomymi można porównywać wyniki, śledzić postępy i dzielić się ulubionymi zestawami ćwiczeń. Ponadto można obserwować ulubionych trenerów i zbierać dostępne treningi w kolekcjach.

Aplikacji Skimble można z powodzeniem używać w darmowej wersji, ale warto sięgnąć po wersję Pro. Cennik jest bardzo przystępny. Za 3 dolary miesięcznie lub 20 rocznie można uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych treningów, ukryć reklamy, korzystać z głosowego wsparcia wirtualnych trenerów i forum. Abonament Pro+, kosztujący 7 dolarów miesięcznie lub 60 rocznie, pozwala ponadto odtwarzać treningi na komputerze. Abonament Skimble jest także na liście prezentów, jakie otrzymują użytkownicy smartfonów Samsunga i warto go aktywować. Aplikacja może wymieniać dane z S Health.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSkimble
Liczba pobrań563
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Workout Trainer fitness coach ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)