Wybrane Lumie potrafią już nagrywać w slow motion

Wybrane Lumie potrafią już nagrywać w slow motion

Wybrane Lumie potrafią już nagrywać w slow motion
06.11.2015 13:38, aktualizacja: 09.11.2015 10:22

Jedna z lepszych, a dla wielu najlepsza aplikacja aparatu na Windows Phone – Lumia Camera niebawem zostanie zastąpiona przez Windows Camera. Użytkownicy testowej wersji Windows 10 Mobile otrzymali właśnie aktualizację aplikacji Windows Camera, która w wybranych modelach Lumii przynosi ze sobą tryb slow motion.

Z nowej funkcji niestety nie skorzystają wszyscy, obecnie dostępna jest ona tylko w trzech Lumiach – 930, 1520 i Icon. Natomiast wraz z premierą topowej Lumii 950 i jej większej siostry 950 XL z nagrywania w slow motion będziemy mogli skorzystać na jeszcze dwóch kolejnych smartfonach. Prawdopodobnie w przyszłości Microsoft wprowadzi nową funkcję również w innych wybranych modelach.

350154492198807489

W aplikacji Windows Camera pojawiła się ikonka żółwia i to właśnie po jej naciśnięciu możemy skorzystać z trybu slow motion. Obecnie dostępna jest opcja nagrywania w rozdzielczości Full HD przy 120 klatkach na sekundę. Nagrane wideo możemy później edytować, bawiąc się tempem poszczególnych scen – dany fragment może być odtwarzany z normalną prędkością, natomiast inny w zwolnieniu. Pozwala to na tworzenie znacznie ciekawszych nagrań, wyłącznie z wykorzystaniem smartfona, bez sięgania po specjalne oprogramowanie na komputerze.

Jeśli chcecie pobawić się nowym trybem w Windows Camera, to oprócz posiadania Lumii 930, 1520 lub Icon musicie spełnić jeszcze jeden warunek. Funkcja dostępna jest tylko na Windows 10 Mobile, a więc musicie na swoim urządzeniu zainstalować system będący jeszcze w fazie testów, może on pracować niestabilnie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)