xVideoServiceThief 2.5.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

xVideoServiceThief to bardzo ciekawy, open source'owy i wieloplatformowy program służący do pobierania materiałów wideo z niemalże 80 serwisów, na łamach których użytkownicy z całego świata publikują swoje filmiki - m.in. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Video MySpace, Blip i wielu innych.

Program wspiera protokoły HTTP, RTMP, serwery proxy, pozwalając przy tym na konwertowanie każdego pobranego pliku wideo do najpopularniejszych formatów: AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP i MP3. W odróżnieniu od konkurencyjnych aplikacji oferuje funkcje umożliwiające pobieranie wielu plików jednocześnie, wznawianie pobierania, kolejkowanie, ochronę rodzicielską (przed serwisami dla dorosłych) i ustalanie harmonogramu, dzięki któremu program pracował będzie kiedy nie korzystamy z komputera, nie zakłócając przy tym naszej pracy.

xVideoServiceThief posiada wbudowaną wyszukiwarkę filmików, która z poziomu aplikacji pozwala wyszukiwać w zasobach obsługiwanych serwisów interesujące nas materiały. Wspiera przy tym także metodę przeciągnij-i-upuść. Program jest bardzo prosty w użyciu i oferuje przyjazny interfejs użytkownika, dostępny w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!