Yanosik Autoplac zyskał nowe funkcje. Pomoże zrobić lepsze zdjęcia

Yanosik Autoplac zyskał nowe funkcje, fot. materiały prasowe
Yanosik Autoplac zyskał nowe funkcje, fot. materiały prasowe
Redakcja

29.05.2020 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Yanosik Autoplac, który pojawił się w aplikacji dopiero w ubiegłym miesiącu, już przeszedł kilka kluczowych zmian. Teraz można tu łatwiej odszukać swoje wymarzone auto, a także prościej dodać profesjonalne ogłoszenie.

Yanosik Autoplac niedawno zadebiutował na rynku sprzedaży i kupna aut, który jako jedyny w Polsce oferuje darmowe ogłoszenia bez limitów z informacjami o zweryfikowanym VIN, wynikach przeglądów technicznych, a także przebiegiem z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

  • Autoplac zyskał właśnie kolejne usprawnienia, które z pewnością ucieszą wszystkich użytkowników. Przebudowaliśmy system filtrów, wprowadziliśmy wyszukiwanie przez lokalizację czy rodzaj skrzyni biegów z podziałem na manualną i automatyczną. W nowościach znalazła się także funkcja filtrowania ogłoszeń, które zawierają zweryfikowaną historię pojazdów. Co więcej, takie oferty zostały oznaczone etykietą CEPiK, by były jeszcze bardziej widoczne dla użytkownika. To spore ułatwienie dla osób szukających aut, gdyż w ten sposób mogą potwierdzić wiarygodność danych z ogłoszenia - komentuje Dawid Nowicki, Yanosik Autoplac.

Autoplac pomoże zrobić zdjęcia

Udogodnienia czekają także sprzedawców. Wprowadzona została unikalna na polskim rynku funkcja, która pomaga w... robieniu zdjęć sprzedażowych. Jak to działa?

  • Szczególnie teraz kiedy sprzedaż w dużej mierze przeniosła się do internetu bardzo ważne jest przedstawienie wizualne wystawianego auta. Kupujący musi widzieć je w całej okazałości jeszcze przed umówieniem się na oglądanie. Dlatego wprowadziliśmy funkcję, która ułatwi zadanie sprzedającemu. Kierowca po przejściu do sekcji dodawania zdjęć do ogłoszenia otrzymuje przewodnik w formie nakładki, która podpowiada w jakim obszarze powinien znaleźć się fotografowany samochód oraz od jakiej strony zrobić dobre zdjęcie - komentuje Dawid Nowicki, Yanosik Autoplac.

Funkcja dodawania zdjęć pojawia się w momencie uzupełnienia wszystkich danych technicznych ogłoszenia. Kierowca otrzymuje takie wskazówki jak: rzut prawego przodu, rzut lewego przodu, prawy tył czy lewy tył. W ten sposób sprzedawca buduje poprawną oprawę wizualną, która zaowocuje większym zainteresowaniem wśród osób chcących kupić nowe auto.

Nowe funkcje zostały wprowadzone w aplikacji Yanosik w sekcji Autoplac zarówno w systemie Android, jak i iOS.

Aplikacja Yanosik na Androida i iOS-a jest dostępna w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)