Yanosik dostał nową opcję: bilety autostradowe w aplikacji

Yanosik dostał nową opcję: bilety autostradowe w aplikacji

Pobór opłat na autostradzie
Pobór opłat na autostradzie
Źródło zdjęć: © Getty Images | SOPA Images
Oskar Ziomek
09.11.2022 10:46

W aplikacji Yanosik pojawiła się nowa funkcja stworzona z myślą o kierowcach często jeżdżących autostradami A2 i A4. W praktyce to alternatywa dla rządowej aplikacji i drukowanych biletów. Yanosik współpracuje z systemem e-TOLL i pozwala płacić za przejazd autostradami.

Nowa opcja jest dostępna zarówno w aplikacji Yanosika, jak i odrębnych urządzeniach firmy - modelach Yanosik XS, S-clusive i GTR. W przypadku aplikacji mobilnej, jest to w praktyce rozszerzenie dotychczasowego systemu Yanosik Pay będącego wynikiem współpracy z Autopay. Nową opcję w Yanosiku nazwano "bilet autostradowy" i dotyczy dróg objętych systemem e-TOLL.

"Zadbaliśmy o to, by wszystkie procesy odbywały się bezpośrednio przez Yanosika, co znacznie ułatwi kierowcom poruszanie się po autostradach objętych e-TOLL. Zmotoryzowani mogą wybrać z mapy Yanosika miejsce wjazdu na autostradę lub wyjazdu z niej. Mogą także wygenerować bilet w formacie PDF oraz zwrócić go, jeśli zajdzie taka potrzeba" - komentuje Patryk Treumann z firmy Yanosik.

Nowa opcja w Yanosiku jest już teraz dostępna dla wszystkich kierowców, którzy zainstalowali najnowszą wersję aplikacji. Można ją pobrać między innymi za pośrednictwem naszego katalogu: w wersji na Androida oraz iOS-a. Yanosik podaje, że każdego miesiąca z aplikacji korzysta około 2,5 mln kierowców.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)